آرشیو مطالب :

خدمات «ارتباط با مشتریان ایرانسل ویژۀ ناشنوایان» افتتاح شد

اخبار بازار – به گزارش اخبار بازار ایران به نقل از روابط عمومی ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، در راستای مسؤولیت اجتماعی خود، برای نخستین بار در ایران، این امکان را فراهم کرده است تا مشترکان ناشنوا بتوانند از طریق ارتباط ویدیویی با کارشناسان مرکز ارتباط با مشتریان، با استفاده از «زبان اشاره»، پشتیبانی لازم را دریافت کنند. این خدمات در حال حاضر به صورت آزمایشی ارائه شده و در آیندۀ نزدیک، امکان ارائۀ آن به تمام جامعۀ ناشنوایان وجود خواهد داشت.

این مراسم با حضور دکتر بیژن عباسی‌آرند مدیرعامل و جمعی از اعضای هیأت‌مدیره، معاونان و مدیران ایرانسل و نیز نمایندگان انجمن‌های مردم‌نهاد فعال در حوزۀ ناشنوایان و جمعی از اصحاب رسانه، ‌در مرکز شبانه‌روزی ارتباط با مشتریان ایرانسل برگزار و به صورت زنده از اپلیکیشن لنز ایرانسل پخش شد.

مدیرعامل ایرانسل در این مراسم طی سخنانی، ضمن تبریک روز جهانی ناشنوایان به جامعه ناشنوا و کم‌شنوای کشور، گفت: نام‌گذاری این ایام، در واقع به منظور گرامیداشت و یادآوری به همه اقشار جامعه، نسبت به این موضوع است و امروز که روز جهانی ناشنوایان است، طبیعتاً به ما یادآوری می‌کند که مسؤولیت ما در قبال این بخش از جامعه چیست تا در خلال همه فعالیت‌های جاری کسب‌وکارمان، وقت بگذاریم و اهمیت دهیم و منابع لازم را برای توسعۀ خدمات این بخش از جامعه صرف کنیم.

وی در ادامه با اشاره به پیشگامی ایرانسل در توسعۀ خدمات نسل جدید تلفن همراه در کشور، از جمله نسل‌های سوم و چهارم تلفن همراه، شکسته شدن سد انحصار در این مورد و فراهم شدن زمینه برای ارائۀ خدمات نوین را ماحصل تلاش مجموعۀ کارکنان ایرانسل دانست و ابراز امیدواری کرد که با توسعۀ نسل پنجم تلفن همراه با پیشگامی ایرانسل، امکان ارائۀ هر چه بیشتر خدمات نوین به تمام مشترکان ایرانسل فراهم شود.

عباسی‌آرند افزود: با توسعۀ پرشتاب فناوری، حوزۀ ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز در زمرۀ حوزه‌هایی است که متناسب با شرایط جامعه، در حال توسعه است و ظرفیت‌هایی را فراهم می‌کند تا بخشی از آحاد جامعه که دارای محدودیت‌هایی هستند، نیز خدمات لازم را دریافت کنند.

وی افزود: جامعۀ عزیز ناشنوایان، شاید در ظاهر محدودیتی در بخشی از حواس پنجگانه داشته باشند، ولی در عمل توانمندی‌های بیشتری در سایر حوزه‌ها دارند و ما امروز تلاش می‌کنیم تا با راه‌اندازی خدمات ویژۀ این عزیزان، بخشی از محدودیت‌ها را برطرف کنیم تا ناشنوایان و کم‌شنوایان عزیز هم بتوانند توانمندی خود را در بستر جدید، بیش از پیش به کار گیرند.

مدیرعامل ایرانسل گفت: معمولاً کسب‌وکارهای خصوصی و دولتی، سعی دارند در کنار خدمات اصلی، خدماتی را هم در حوزۀ مسؤولیت اجتماعی ارائه دهند و هم‌اکنون شرکت‌های پیشرو در دنیا، این موضوع را در تمام رده‌های سازمان مطرح کرده‌اند. در کشور ما هم جا دارد که کسب‌وکارهای بزرگ، خدمات خود را طوری گسترش دهند که آحاد جامعه بتوانند از این خدمات استفاده کنند. ایرانسل هم در این زمینه، به سهم خود، در حوزۀ مسؤولیت اجتماعی شرکتی، خدمات مختلفی را به جامعه ارائه کرده است.

وی با بیان اینکه خدمات ویژۀ ناشنوایان ایرانسل، در حال حاضر به صورت آزمایشی ارائه شده است، تأکید کرد که با دریافت بازخوردها، در ۱۳ آذرماه همزمان با روز جهانی معلولان، این خدمات به صورت دائمی ارائه می‌شود.

عباسی‌آرند با اعلام آمادگی ایرانسل برای انتقال تجربه و نیز در دسترس قرار دادن این نوع از خدمات به سازمان‌های خدمات عمومی و سایر شرکت‌های متقاضی، ابراز امیدواری کرد که در کشور، امکان ارائۀ خدمات شایسته و قابل قبول در همۀ ابعاد، برای اقشاری که در ظاهر دارای محدودیت هستند، فراهم شود تا هیچ قشری احساس کمبود و تفاوت در دریافت خدمات نداشته باشد.

مدیرعامل ایرانسل تأکید کرد: مسلماً توسعه و گسترش هر چه بیشتر خدماتی از این قبیل، نیازمند همکاری و تعامل بیش از پیش ایرانسل و سازمان بهزیستی کشور است. به دلیل همزمانی با برنامه‌های روز ملی ناشنوایان، امکان حضور مدیران محترم این سازمان در مراسم امروز فراهم نشد. توسعۀ این گونه خدمات را در قالب کارگروه‌های مربوطه در تعامل با سازمان بهزیستی، پیگیری خواهیم کرد.

وی همچنین در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران حاضر در مراسم، گفت: ایرانسل از نظر فنی این آمادگی را دارد تا خدمات ارتباط با مشتریان خود را به طور کامل به صورت ویدیویی ارائه دهد؛ ولی طبعاً اولویت در این زمینه با قشر ناشنوا است، زیرا به دلیل استفاده از زبان اشاره، ناگزیر به استفاده از بستر ویدیویی هستند.

در این مراسم، همچنین در سخنان مهندس محمدعلی مقدم، معاون ارتباط با مشتریان و مهندس امین سرتیپی، مدیر ارشد سرمایه‌گذاری اجتماعی ایرانسل، ضمن تشریح جزئیات و فرایند ارائۀ خدمات به جامعۀ ناشنوا، بر این نکته تأکید شد که هم‌افزایی و ارتباط با انجمن‌ها و سازمان‌های مردم‌نهاد، می‌تواند اتفاق خوبی را در زمینۀ ارائۀ خدمات با همۀ اقشار جامعه رقم بزند.

آقای حامد عابدین‌زاده، رئیس هیأت‌مدیرۀ «انجمن خانوادۀ ناشنوایان» نیز با سپاس از ایرانسل و دکتر عباسی‌آرند برای ارائۀ این خدمات ویژه، ابراز امیدواری کرد که سایر سازمان‌ها هم در این زمینه از ایرانسل الگوبرداری کنند.

همچنین خانم محبوبۀ حلاجیان، مدیر کمیتۀ بانوان «شبکۀ ملی ناشنوایان ایران»، ضمن سپاس از ایرانسل برای ارائۀ خدمات ویژۀ ناشنوایان، پیشنهاد داد که ایرانسل خدماتی را فراهم کند تا مترجمان ویژۀ ناشنوایان بتوانند در هنگام ارائۀ خدمات مختلف اینترنتی، به عنوان دستیار این قشر از جامعه در دسترس قرار گیرند.

در بخش پایانی این مراسم، با حضور مدیرعامل ایرانسل و نمایندگان جامعۀ ناشنوایان، خدمات مشتریان ایرانسل، ویژۀ ناشنوایان، به صورت آزمایشی افتتاح شد و یکی از مشترکان ناشنوا، از طریق ارتباط ویدیویی با کارشناسان ایرانسل، پشتیبانی لازم را دریافت کرد.

09مهر

نقش هیات رییسه اتاق اصناف در ورشکستگی واحدهای صنفی کشور

اصلاحیه قانون نظام صنفی در شهریور سال 92 تصویب وبه اجرا درآمد. با اجرای این قانون مجمع صنوف تولیدی و خدمات فنی که...

09مهر

بیش از ۹۴ میلیارد تومان سفته و برات برگشت خورد

در پنج ماهه ابتدایی امسال حدود ۳۱ میلیارد و ۳۷۰ میلیون تومان سفته و برات فروش رفته است که معادل ۹۴ میلیارد و ۹۵۰...

09مهر

رکوردزنی طلا و سکه؛ تمام‌ بهار۱۴ میلیون شد

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک‌میلیون و ۳۰۸ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۴...

09مهر

«همراه اول» چطور برنده رسمی طرح ملی ترابردپذیری شماره‌های تلفن همراه است؟

برخلاف اظهارت و تصورات اغلب فعالان حوزه تلکام که به صراحت عنوان می‌کردند «با اجرای ترابردپذیری، همراه اول...

08مهر

رجیستری تلفن‌همراه مسافری فقط در مبادی ورودی انجام می‌شود

سخنگوی گمرک گفت: از ۱۲ مهر ماه سال جاری رجیستر کردن تلفن همراه مسافری فقط در مبادی ورودی و به صورت حضوری با همراه...

08مهر

دولت برای کاهش قیمت مسکن از کیسه مشاوران املاک خرج کرد

رئیس اتحادیه مشاوران املاک با بیان این که کاهش کمیسیون مشاوران املاک دستور معاون اول رئیس جمهوری است، گفت: با...

08مهر

وام مسکنی که مُسکِن هم نیست

خانوارها با افزایش اخیر قیمت مسکن، باید ۸۰ تا ۱۰۰ سال درآمد خود را پس انداز کنند تا بتوانند یک واحد مسکونی ۵۰...

08مهر

چرا ترمز بورس کشیده شد؟

ریزش یا به گفته مسئولان اصلاح های بازار سرمایه، حالا به دوماه رسیده و این بازار طی این دو ماه برای سه روز متوالی...

08مهر

خرید خودرو و ساختمان توسط دستگاه‌های دولتی در ۱۴۰۰ ممنوع شد

دولت در ضوابط تدوین بودجه سال ۱۴۰۰ دستگاههای دولتی را از پیش بینی اعتبار برای خرید خودرو و ساختمان جدید به جز در...

08مهر

ضرر 2 هزار میلیارد تومانی صنعت مرغ مادر

رئیس انجمن ملی طیور ایران با اشاره به زیان مرغداری ها طی 6 ماه اخیر گفت: فقط صنعت مرغ مادر طی این مدت متحمل 2 هزار...

08مهر

قیمت سکه با دلار چند هزار تومانی محاسبه می‌شود؟

کشتی‌آرای گفت: قیمت‌های انواع سکه در بازار طی روز جاری رکورد جدیدی را به ثبت رسانده و حتی با اونس ۲۰۰۰ دلاری هم...

08مهر

سکه ۱۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک‌میلیون و ۲۹۴ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید...

08مهر

بورس ظرفیت رشد ۷۰ درصدی دارد

عضو هیات مدیره سازمان بورس با اشاره به این که هر چند شاخص با اصلاح روبرو بود، اما اتفاق خاصی در بازار روی نداده...

08مهر

۱۰۹ هزار خانه خالی تا الان شناسایی شد

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی گفت: با شروع عملیات اجرایی سامانه ملی املاک و اسکان در مرحله اول ۱۰۹...

08مهر

سقف وام قرض‌الحسنه ۳۰ میلیون تومان شد

با تصمیم بانک مرکزی، سقف وام قرض‌الحسنه بانک‌ها از ۲۰ میلیون تومان به ۳۰ میلیون تومان افزایش یافت.

08مهر

جزئیات محکومیت برخی متهمان اقتصادی

سخنگوی قوه قضائیه جزئیات محکومیت تعیین شده برای برخی محکومان پرونده‌های اقتصادی را تشریح کرد.