دهمین نمایشگاه مخابرات 30 آبان ماه برگزار می شود

موبنا- مدیر اجرایی نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی از برگزاری دهمین دوره این نمایشگاه از 30 آبان تا سوم آذرماه سال جاری خبر داد.

لادن ملکی در گفت وگو با خبرنگار سازمان خبری موبنا، با بیان اینکه ثبت نام از متقاضیان حضور در نمایشگاه “ایران تله کام 2009” از روز سوم شهریورماه جاری آغاز شده است ، اظهار داشت: ثبت نام این نمایشگاه با استقبال بسیار خوبی از سوی متقاضیان روبرو شده به طوری که تقریبا ظرفیت سالن ها و غرفه ها تکمیل و رو به اتمام است.

وی با بیان اینکه پس از اتمام مراحل ثبت نام ، تعداد شرکت کنندگان داخلی و خارجی در این نمایشگاه مشخص می شود ، استقبال شرکت های فعال در حوزه صنایع مخابرات و اطلاع رسانی را مانند سال گذشته عنوان کرد.

ملکی گفت: تعرفه اجاره غرفه های دهمین نمایشگاه بین المللی تله کام نسبت به سال گذشته با کاهش مواجه شده به نحوی که اجاره یک غرفه با تمام تجهیزات سال گذشته 63 هزار تومان بود و امسال به حدود 52 هزار تومان رسید.

به گفته وی اپراتور اول تلفن همراه ، نیاز به یک سالن اختصاصی در این نمایشگاه را اعلام کرده است.

ارتقاء دانش فناوری و تبادل اطلاعات روز در موضوعات ارتباطات و مخابرات، معرفی آخرین دستاوردها و توانمندی ها و پیشرفت های کشورمان در زمینه های موضوعی نمایشگاه و ارتقاء سطح مبادلات تجاری کشور در جهت توسعه صادرات غیر نفتی کشور از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

132 شرکت داخلی و 40 شرکت خارجی از 11 کشور جهان سال گذشته در نمایشگاه ایران تله کام حضور داشتند.

128/20