ارسال پیام به فیس بوک و توییتر با استفاده از دستگاه کنترل از راه دور

موبنا -محققان شرکت آمریکایی " آی بی ام " (International Business Machine Corp) امکان ارسال پیام به فیس بوک و توییتر را با استفاده از یک دستگاه کنترل از راه دور فراهم کردند.

به گزارش گروه اخبار خارجی موبنا به نقل از ” بیزژورنالز” ،  این سیستم بعنوان یک اختراع به ثبت رسیده است.محققان آی بی ام این اختراع را با شروع و به نتیجه رساندن تحقیقات در دانشکده علوم و مهندسی  نانو در دانشگاه آلبانی – واقع در مجتمع دانشگاهی نانو فن آوری آلبانی ، ارایه کردند.
کاربران با استفاده از این اختراع می توانند با یک دستگاه کنترل از راه دور هوشمند پیام هایشان را به شبکه های اجتماعی توییتر و فیس بوک و حتی یک بلاگ ، هنگام تماشای برنامه های تلویزیون ، ارسال کنند.
کاربران می توانند یک پیام متنی را از لیست پیام های متنی نصب شده  انتخاب کنند و یا پیام هایی را که خودشان تایپ می کنند ، از طریق یاد شده برای سایت های اجتماعی فیس بوک و تویتتر ارسال کنند.
کاربران حتی می توانند تصویر را نیز از این طریق به سایت های گفته شده ارسال کنند.این سیستم  کنترل از راه دورهمچنین  قابلیت نمایش پیام های رد و بدل شده بین فیس بوک ، توییتر ، دوستان و وب بلاگ ها را دارد.
131/20