بازار گوشی های آیفون به دلیل هزینه بالا کساد است

موبنا- گوشی های آیفون به دلیل هزنیه بالا نتوانسته در بازار تلفن همراه تهران مورد تقاضای عموم مشتریان قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار سازمان خبری موبنا، به دلیل برخورداری هزینه بالای انواع گوشی های آیفون و فراگیر نشدن این برند در بازار تلفن همراه باعث شده است تا مشتریان تمایل چندانی برای خرید این نوع گوشی ها نداشته باشند.
“حمید سجادی” یکی از فروشندگان گوشی های آیفون در بازار تلفن همراه معتقد است که گوشی های آی فون به صورت محدود وارد بازار می شوند،و این نوع گوشی ها بیشتر از سوی اقشار تحصیل کرده جامعه خریداری می شود.
 وی افزود: تا کنون مارک آی فون در بازار تلفن همراه کشور فراگیر نشده است به همین دلیل اکثر مشتریان ترجیح به خرید سایر برندها دارند.
این فعال بازار ادامه داد: جدیدترین مدل آی فون موسوم به ” 3GS” است که برای اولین بار با قیمت یک میلیون و 400 هزار تومان با گارانتی غیر رسمی وارد بازار شد.
گوشی 3GS آیفون که با دو ظرفیت 16 و 32 گیگابایتی در بازار عرضه شده است هم اکنون به ترتیب با قیمت یک میلیون و 100 هزار تومان و قیمت یک میلیون و 200هزار تومان در اختیار در بازار عرضه می شود که تا کنون نیز از میزان بالای فروش برخوردار نشده است.
گوشی 3G این برند نیز عرضه شده با دو ظرفیت 8و 16 گیگابایتی به ترتیب به بهای 730 و 830 هزار تومان در اختیار مشتریان قرار می گیرد.
129/20