سرعت اینترنت در ایالات متحده وضعیت نامطلوبی دارد

موبنا – سرعت سرویس اینترنت در آمریکا از لحاظ رده بندی جهانی در وضعیت نامطلوب قراردارد.

به گزارش گروه اخبار خارجی موبنا به نقل از  ” پی سی مگ” ، نتایج آزمایش سالانه ” کارکنان مخابرات آمریکا” Communications Workers of America  (CWA ) حاکی است ، وضعیت سرعت دسترسی کاربران به اینترنت در ایالت های جنوبی یا غربی ایالات متحده ، پایین تر از سرعت یاد شده در ایالات شمال شرقی یا شرق این کشوراست.
بنابراعلام نتایج مطالعات انجام شده توسط  CWA در 25 اوت ( 3 شهریور) ، سرعت متوسط دانلود از اینترنت درآمریکا طی سال گذشته فقط 1.6 مگابیت برثانیه افزایش یافته است .
با این نرخ رشد سرعت متوسط دانلود در آمریکا ، 15 سال طول می کشد تا سرعت یاد شده در آمریکا به سرعت کنونی دانلود اینترنتی در کره جنوبی برسد.
کره جنوبی از این لحاظ درجهان مقام اول را دارد.
نتایج مطالعات صورت گرفته توسط CWA درباره سرعت متوسط دانلود اینترنتی در آمریکا درسال 2009 میلادی ، براساس اطلاعات جمع آوری شده از افزون بر 413 هزار کاربر اینترنت که طی مدت زمانی یکساله از ماه می ( اردیبهشت – خرداد) سال 2008 میلادی تا ماه می سال 2009 میلادی مورد بررسی قرارگرفتند ، اعلام شده است.
همچنین نتایج این آزمایش و بررسی نشان داد فقط 20 درصد از کاربرانی که در این مطالعه مورد بررسی قرارگرفتند به سرعت اینترنتی در رنج سرعت موجود در 3 کشور برتر کره جنوبی ، ژاپن و سوئد دسترسی دارند.
به عبارت دیگر ، حدود 18 درصد کاربران به استاندارد تعریف شده توسط ” کمیسیون فدرال مخابرات” آمریکا ( FCC ) برای اینترنت پهن باند که دست کم 768 کیلوبیت برثانیه است ، دسترسی دارند.
19/131