یک شرکت هواپیمایی آمریکا سرویس WiFi درپروازهایش عرضه می کند

موبنا – یک شرکت هواپیمایی ایالات متحده آمریکا اعلام کرد آماده ارایه سرویس اینترنتی از طریق WiFi به مسافرانش هنگام پرواز است.

به گزارش گروه اخبار خارجی موبنا به نقل از ” آسوشیتدپرس” ، شرکت هواپیمایی Southwest Airlines با همکاری شرکت Row 44 – که ارایه کننده سرویس اینترنتی WiFi در پروازها است – سرویس یاد شده را هنگام پرواز به مسافران عرضه خواهند کرد.
سرویس یاد شده طبق برنامه ریزی انجام شده ، قراراست از سه ماهه اول سال 2010 میلادی ارایه شود.
شرکت هواپیمایی  Southwest Airlines از فوریه ( بهمن – اسفند) سال 2009 میلادی در پروازهای 4 هواپیما ارایه سرویس یاد شده را بطور آزمایشی انجام داده است و مسافران این پروازها در این برنامه آزمایشی از سرویس های مختلف از جمله ارسال و دریافت رایانامه ( ایمیل)  و استفاده از برنامه های ویدیویی استفاده کرده اند.
شرکت یاد شده همچنین از قبل قیمت های آزمایشی مختلف را برای این سرویس دهی مورد آزمایش قرارداده و قراراست این برنامه را تا پایان سال جاری میلادی ادامه دهد.
شرکت های هواپیمایی American Airlines – واقع در Fort Worth – و Delta Airlines – واقع در آتلانتا – سرویس های مشابه را در پروازهایشان به مسافران عرضه کره اند  و شرکت هواپیمایی US Airways واقع در آریزونا – نیز اعلام کرده ازسال آینده میلادی ارایه سرویس مشابه را آغاز می کند.
19/131