ایسنا :

تهیه سیستم نرم‌افزاری نظارت بر عملکرد مالی اپراتورها در کشور

مدیرکل دفتر برنامه، بودجه و نوسازی و تحول اداری سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: کار کارشناسی سیستم نرم‌افزاری به منظور نظارت بر عملکرد مالی اپراتورها و شرکت‌هایی که از ما پروانه دریافت می‌کنند در حال انجام است.

محمد محرابی در گفت‌وگو با خبرنگار ارتباطات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: یکی از وظایف و فعالیت‌های مهم ما نظارت است که در این زمینه نظارت بر عملکرد مالی اپراتورها از جمله اپراتور اول (شرکت ارتباطات سیار ایران) و اپراتور دوم (ایرانسل) را داریم.
وی افزود: همچنین نظارت بر عملکرد شرکت‌های خصوصی و شرکت‌های ندا نیز از جمله وظایف ماست که در این زمینه سیستم نرم‌افزاری در حال تهیه داریم که به واسطه آن سیستم مالی اپراتورها، شرکت‌های ندا (PAP) و دیگر جاهایی که نظارت مالی آن‌ها به عهده ماست به سازمان ما لینک می‌شود.
او با بیان این که کار کارشناسی این پروژه در حال انجام است، ابراز کرد: در آینده نزدیک سیستم بیلینگ شرکت ارتباطات سیار ایران و همچنین سیستم مالی شرکت‌های ندا و یا شرکت‌هایی که پروانه دارند نیز به این سیستم لینک می‌شود و از طریق آن کار نظارت مالی را انجام می‌دهیم.