رئیس اتحادیه دستگاه های صوتی و تصویری:

تلویزیون های ” ال سی دی ” گران نمی شود

موبنا- رئیس اتحادیه فروشندگان دستگاه های صوتی و تصویری و لوازم یدکی تهران پیش بینی کرد تا یک ماه آینده قیمت تلویزیون های ال سی دی بالا نخواهد رفت.

“ابراهیم درستی” در گفت و گو با خبرنگار سازمان خبری موبنا اظهار داشت: هم اکنون توازن در خریدوفروش انواع تلویزیون های ال سی دی برقرار شده است و بازار این کالای دیجیتالی به آرامی سپری می شود.
وی افزود: در شرایط فعلی که بازار این کالای دیجیتالی به آرامی سپری می شود قیمت انواع تلویزیون های ال سی دی بالا نخواهد رفت.
درستی با اشاره به ورود ال سی دی های  قاچاق از طریق مبادی غیرقانونی گفت: بیشتر ال سی دی های قاچاق از مبادی مرزی مریوان، کردستان و بانه روانه بازار می شود .
رئیس اتحادیه فروشندگان دستگاه های صوتی و تصویری ادامه داد: در صورتی می توان به مبارزه با قاچاق این کالا پرداخت که مبارزه و جلوگیری شدیدی با قاچاقچیان این کالا  توسط وزارت بازرگانی و ستاد مبارزه با قاچاق کالا در سطح مرزهای کشور صورت گیرد.
رئیس اتحادیه فروشندگان دستگاه های صوتی و تصویری تصریح کرد: برای کاهش میزان قاچاق تعرفه ال سی دی تعرفه واردات این محصول باید کاهش یابد تا شرکت های واردکننده قانونی بتوانند با قاچاقچیان این کالا به رقابت بپردازند.
129/20