فارس :

کمیته فنی فناوری اطلاعات با 12 کمیته فرعی شروع به کار می‌کند

خبرگزاری فارس: رئیس کمیسیون تنظیم مقررات و استانداردهای نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران گفت: کمیته فنی فناوری اطلاعات با550 عضو و 12 کمیته فرعی شروع به کار خواهد کرد.

آزاده داننده در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات باشگاه خبری فارس « توانا» اظهار داشت: 805 نفر برای عضویت در کارگروه‌های فرعی “کمیته‌ فنی فناوری اطلاعات ” داوطلب شده بودند که به دلایل عدم ارسال مدارک یا نداشتن معیار لازم سرانجام 550 نفر به عضویت کار گروه‌های “کمیته فنی فناوری اطلاعات ” درآمدند.
عضو هیئت مدیره نظام صنفی رایانه‌ای تهران ادامه داد: تمام ساختار پیش‌بینی شده در این کمیته فنی شکل نگرفته است و این کمیته با 12 کمیته فرعی از 17 کمیته پیش‌بینی شده شروع به کار خواهد کرد.
رئیس کمیسیون تنظیم مقررات و استانداردهای نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران، استقبال به عمل آمده از این کارگروه‌ها را کافی دانست و افزود: این تعداد اعضا برای شروع فعالیت کمیته رقم خوبی است و فعال شدن ساختار باعث ادامه جلب مشارکت و در نتیجه تکمیل ساختار خواهد شد.
به گزارش فارس، در اردیبهشت‌ماه سال جاری سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور طی فراخوانی، از فعالان جامعه فناوری اطلاعات خواست تا با عضویت داوطلبانه در کارگروه‌های فرعی “کمیته فنی فناوری اطلاعات ” در توسعه ساختار آن مشارکت کنند.