راه اندازی سرویس خبر روی گوشی تلفن همراه در کره جنوبی

موبنا – سرویس خبری روی گوشی تلفن همراه برای کاربرانی که مایل به دسترسی به خبرهای داخلی و خارجی از طریق گوشی تلفن همراه هستند ، در کره جنوبی راه اندازی شد .

به گزارش گروه اخبار خارجی موبنا به نقل از ” تی ام سی نت” ،  سرویس یاد شده با همکاری ” یونهاپ” (Yonhap) – خبرگزاری کره جنوبی – و شرکت ” اس کا تلکام” که یک شرکت اپراتوری تلفن همراه این کشوراست ، راه اندازی شد.
باراه اندازی این سرویس ، کاربران می توانند به  اخبار سیاسی ،  ورزشی ،  تجاری و گوناگون از طریق گوشی تلفن همراه دسترسی داشته باشند.
اخبار خبرگزاری یونهاپ به صورت بهینه سازی شده برای استفاده کاربران دارنده  گوشی های تلفن همراه لمسی از جمله گوشی های ساخت شرکت سامسونگ الکترونیک با نام مدل های SCH-W750 و SCH-W770  و همچنین گوشی تلفن همراه ال جی مدل SU910 ، قابل استفاده است.
سرویس یاد شده درنوع خود برای اولین بار در کره جنوبی عرضه می شود و کاربران تلفن همراه می توانند بطور مستقیم از آن استفاده کنند.
اخبار یادشده طوری سرویس دهی می شوند که کاربران می توانند با توجه به سلیقه و نیازشان اخبار متفاوت را انتخاب و استفاده کنند.
نسخه جدید این سرویس خبری موبایلی در آینده خبرهای مربوط به پیش بینی وضع هوا ، گالری عکس و تصاویر ویدیویی را با زبان انگلیسی منتشر می کند.
میزان هزینه ماهانه برای استفاده از اخبار موبایلی یاد شده ،  4 دلار اعلام شده است.
19/131