دعوت از سهامداران مخابرات در مجمع عمومی سالیانه مخابرات ایران

موبنا- شرکت مخابرات ایران از سهامداران این شرکت برای حضور در مجمع عمومی سالیانه مخابرات دعوت کرد.

به گزارش خبرنگار موبنا، مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مخابرات ایران (سهامی عام ) ساعت 8 صبح روز چهارشنبه 31 تیرماه 88 در محل سالن همایش های رازی تشکیل خواهد شد.
در اطلاعیه روابط عمومی شرکت مخابرات ایران از سهامداران و وکلای قانونی آنها دعوت شده که به منظور اخذ برگ حضور در جلسه مجمع از ساعت 8 الی 18 روزهای 28 و 30 تیرماه سال جاری با دردست داشتن اصل مدرک شناسایی معتبر و یا وکالت نامه و اصل برگ سهام موقت به امور سهام شرکت مخابرات ایران واقع در خیایان دکتر شریعتی، بالاتر از چهار راه قصر، سالن شهید قندی مراجعه کنند.
در این اطلاعیه به مواردی همچون استماع گزارش هیات مدیره در زمینه عملکرد سال منتهی به 30 اسفندماه 87 ، استماع گزارش حسابرسی و بازرس قانونی، بررسی و تصویب  صورتهای مالی مربوط به سال مالی منتهی به 30 اسفندماه 87 و سود تقسیمی، انتخاب بازرس (حسابرس) اصلی و علی البدل و تعیین حق الزحمه مربوطه، تعیین پاداش اعضای هیات مدیره ، تعیین روزنامه های کثیرالانتشار به منظور درج آگهی به عنوان دستور جلسه اشاره شده است.
حدود یک سال است که 30 درصد سهام شرکت مخابرات ایران از طریق بورس و نیز در قالب سهام عدالت و عرضه به کارکنان واگذار شده است.
128/20