آسیا سل سرویس بانکی موبایلی عرضه می کند

موبنا – شرکت " آسیا سل" (Asiacell) که یک شرکت اپراتوری تلفن همراه در عراق است ، اعلام کرد سرویس بانکی موبایلی دراین کشور راه اندازی می کند.

 به گزارش گروه اخبار خارجی موبنا به نقل از ” سلولارنیوز” ، سرویس بانکی موبایلی آسیا سل برای اولین بار درعراق عرضه می شود و ابتکار ارایه این سرویس برای اولین بار توسط شرکت یا کنسرسیوم موسوم به ” اموال” (Amwal ) صورت گرفته است.
با راه اندازی این سرویس بانکی موبایلی ، کاربران عراقی می توانند فعالیت های معاملاتی مالی ( تراکنش) شان را در هرزمان و مکان بدون نیاز به مراجعه به بانک انجام دهند.
با راه اندازی سرویس یاد شده ، کاربران شرکت آسیاسل و همچنین مشتری های کنسرسیوم یاد شده به سرویس های متعدد بانکی دسترسی خواهند داشت و می توانند امور انتقالی های بین بانکی ،  پرداخت صورتحساب ، خرید اقلام موردنظر با استفاده از کارت اعتباری ویزا ( VISA ) یا MasterCard ،  دسترسی به سرویس های دستگاههای ATM ، کنترل تراز حسابهای بانکی ، انتقال وجه و سرمایه با استفاده از کدهای ویژه را انجام دهند.
کاربران آسیا سل همچنین می توانند با استفاده از سرویس بانکی موبایلی با استفاده از خط تلفن همراهشان ، اعتبار خریداری کنند.
19/131