معرفی گوشی های پرفروش ال جی در بازار تلفن همراه

موبنا- دو مدل گوشی KE990 و KF755 ال جی با گارانتی رسمی به عنوان پرفروش ترین مدل های این برند در بازار تلفن همراه معرفی شدند.

به گزارش خبرنگار سازمان خبری موبنا، امکانات و قیمت مناسب این مدل گوشی ها باعث شده است تا بیشتر متقاضیان ترجیح به خرید آنها داشته باشند.
گوشی KE990 Viewty که با قیمت 230 هزار تومان دراختیار مشتریان قرار می گیرد، دارای صفحه نمایش لمسی، دوربین عکاسی و فیلمبرداری پنج مگاپیکسلی و حافظه داخلی 100 مگابایتی و ارتقا آن توسط مموری کارت است.
گوشی KF755 Secret ال جی که از مشخصاتی همچون صفحه نمایش لمسی ، ارتقا حافظه داخلی توسط مموری کارت تا دو گیگابایت و دوربین عکاسی و فیلمبرداری پنج مگاپیکسلی بهره می برد با قیمت 228 هزار تومان در اختیار مشتریان قرار می گیرد.
گوشی KF510 ال جی که با گارانتی رسمی به بهای 180 هزار تومان می رسد از امکاناتی نظیر صفحه نمایش TFT ، حافظه داخلی 16 مگابایتی و ارتقا آن توسط مموری کارت microSD TransFlash و دوربین عکاسی و فیلمبرداری 15/3 مگاپیکسلی است.
گوشی KE970 معروف به مدل “شاین” ال جی که از امکاناتی نظیر دوربین عکاسی و فیلمبرداری دو مگاپیکسلی و ارتقا حافظه داخلی تا دو گیگابایت  بهره می برد در لیست پرفروش ترین های ال چی قرار گرفته است.
این گوشی ال جی با قیمت 135 هزار تومان در اختیار مشتریان قرار می گیرد.گوشی های SECRET  این برند نیز به دلیل افزایش استقبال مشتریان در لیست پرفروش ترین های این برند جای گرفت.این مدل ال جی که به بهای 230 هزار تومان به فروش می رسد
گوشی های KC550 و KP500 نیز با قیمت 190 و 220 هزار تومان در سطح بازار تلفن همراه عرضه می شود.
129/ 20