پیامک موجب سقوط دختر نوجوان در فاضلاب شد

موبنا- یک دختر هنگام نوشتن پیام متنی روی گوشی همراه به داخل حفره روباز فاضلاب سقوط کرد.

به گزارش گروه اخبار خارجی موبنا به نقل از ” گیزمودو” ، ” آلکسا لانگویرا”  دختر نوجوان 15 ساله هنگام راه رفتن درخیابان سرگرم تهیه پیامک یا پیام  متنی با استفاده از گوشی تلفن همراهش بود که متوجه حفره رو باز فاضلاب در مسیرش نشده و به داخل آن سقوط کرد.
ظاهرا هنگام سقوط وی به داخل مجرای فاضلاب ، هیچکس متوجه سانحه بوجود آمده نشده و فقط از لنگه کفش بجا مانده او در نزدیکی مجرای فاضلاب ، موجب شده افراد خانوده اش متوجه سقوط وی شوند.
به گفته مادر این دختر نوجوان ، وی دراین حادثه از لحاظ فیزیکی دچا صدمه شدید نشده و فقط شانه ها و پشت وی خراشیده شده است ولی از نظر روحی بسیار آسیب دیده چون فاضلابی که دخترش درآن سقوط کرده بسیار متعفن بوده است.
 استفاده نامناسب از این وسیله بسیار مفید پیشتر نیز موجب حوادث تلخ و خونین شده است که  برخورد قطار با خودرو به دلیل اینکه راهبرقطار یا لوکوموتیو ران هنگام راهبری قطار سرگرم ارسال پیامک بوده و سهل انگاری وی موجب برخورد قطار با خودرو و جان باختن چند نفر شده است و همچنین موارد متعدد تصادف خودرو با عابر پیاده به دلیل استفاده راننده خودرو هنگام رانندگی  از جمله این حوادث است.
دراین خبر به کشوریا منطقه ای که دختر نوجوان د چار حادثه شده ، اشاره نشده است.
131/20