دراقدامی خصمانه علیه ایران ، تویتر بعنوان نامزد دریافت جایزه صلح نوبل معرفی شد

موبنا – یکی از مقامهای سابق آمریکا در اقدامی خصمانه علیه جمهوری اسلامی ایران شبکه اجتماعی " تویتر" (Twitter) را بعنوان نامزد دریافت جایزه صلح نوبل کرد.

به گزارش گروه اخبار خارجی موبنا به نقل از ” پی سی وورلد” ،  مشاور سابق امنیت ملی ایالات متحده آمریکا با جانپداری از اقدامات جهت دار و ایفای نقش منفی شبکه اجتماعی تویتر در جهت افزایش ناآرامی های بوجود آمده پس از انتخابات ریاست جمهوری ایران و خط دادن به عوامل این نآرامی ها و حمایت صریح از آنها ، پیشنهاد نامزدی دریافت جایزه صلح نوبل را برای این شبکه اجتماعی ارایه کرد.
اگرچه مقامهای انگلیس و آمریکا بویژه ” باراک اوباما ” به ظاهر از حمایت عوامل داخلی شان درایران که موجب بروز ناآرامی های یاد شده هستند ، حمایت علنی نمی کنند ولی اقداماتی از این قبیل نمایانگر اقدامات پشت پرده وپلید آنها در این جریان است که ” مارک فایفل” مشاور ” جورج دبلیو بوش” رییس جمهورسابق آمریکا شبکه اجتماعی تویتر را لایق دریافت جایزه صلح نوبل  معرفی کرده است.
جایزه صلح نوبل معمولا بعنوان ابزاری سیاسی توسط کشورهای غربی استفاده می شود  و بعضا به افراد و تشکیلات مورد نظر آنها اهدا می شود.
131