گوشی های تقلبی جدید وارد بازار شدند

موبنا –گوشی های تلفن همراه تقلبی که اخیرا و طی یک هفته اخیر با استفاده از مارک های شناخته شده که گفته می شود ساخت شرکت های چینی هستند ، تولید و به بازار عرضه شدند.

به گزارش گروه اخبار خارجی موبنا به نقل از ” جامپ بلاگ” ،  گوشی های تقلبی جدید به تعداد 5 عدد با اسامی و مدل های مختلف که 3 مدل از آنها شبیه گوشی های سونی اریکسون و 2 مدل دیگر بی شباهت به گوشی های موجود دربازار هستند ،  معرفی شدند .
گوشی های تقلبی یاد شده به شرح زیر معرفی شدند :
1-  گوشی سونی اریکسون مدل ” اس 312″ (  Sony Ericsson S312 clone) یکی از گوشی های یاد شده است که نمونه اصلی آن توسط شرکت سونی اریکسون به بازار عرضه شده و ازسری گوشی های معمولی و ” اسنپ شات” این شرکت است .
2- گوشی سونی اریکسون مدل ” دبلیو 995″  (Sony Ericsson W995) که نمونه اصلی آن یکی از بهترین گوشی های بازاراست.
3- گوشی سونی اریکسون مدل واکمن (Sony Ericsson Walkman) که نام برند آن از سونی اریکسون گرفته شده ولی شکل ظاهری وطراحی آن از گوشی نوکیا مدل XpressMusic اقتباس شده است.
4- گوشی موسوم به ” بلک بری ویندوز موبایل” (Blackberry Windows Mobile) که دارای سیستم عامل ویندوز موبایل با دکمه های بلک بری است.
5- گوشی موسوم به ” لویس وویتون” (Louis Vuitton flip phone) که به شکل د وکفه ای ( تاشو) طراحی وساخته شده است.
از دو گوشی اخیر ( 4 و 5 ) نمونه ساخته شده اصلی دربازار نیست .
گوشی های تقلبی عموما دارای فن آوری بلوتوث ، قابلیت استفاده از دوسیمکارت ، قابلیت استفاده از کارت حافظه جانبی microSD ، پشتیبانی سرویس های پخش موسیقی همچون “مدیا پلی یر”  و ” موزیک پلی یر” هستند.
19/131