مخابرات استان تهران آماده پرداخت مابه التفاوت ودیعه تلفن ثابت است

ایرنا - مدیرعامل مخابرات استان تهران از آمادگی این شرکت برای پرداخت مابه التفاوت ودیعه تلفن ثابت خبر داد.

“محمد روح اللهی” روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: مشترکانی که از مرداد تا دی ماه سال 87 اقدام به خرید خط تلفن ثابت به مبلغ 100 هزار تومان کرده اند می توانند برای دریافت مابه التفاوت 50 هزار تومانی خود به مراکز مخابراتی مراجعه کنند.
به گفته وی،‌ طبق مصوبه هیات دولت هزینه اتصال هر خط تلفن از اول مردادماه سال 87 در کل کشور مبلغ 50 هزار تومان تعیین و مقرر شد که پس از این تاریخ، شرکت های مخابرات استانی از متقاضیان مبلغی را بابت ودیعه دریافت نکنند.
وی افزود: از آنجا که شرکت مخابرات استان تهران طی ماههای مرداد تا دی ماه سال 87 به 150 هزار متقاضی، خطوط تلفن ثابت را به مبلغ 100 هزار تومان واگذار کرده باید براساس مصوبه دولت مبلغ 50 هزار تومان اضافی را به آنها برگرداند.
روح اللهی گفت: از میان این 150 هزار مشترک تاکنون 115 هزار مشترک برای تحویل مبلغ مابه التفاوت خود به مراکز مخابراتی مراجعه کرده اند ولی 35 هزار مشترک هنوز در این مورد اقدامی نکرده اند.
وی افزود: این دسته از مشترکان می توانند با مراجعه به مراکز مخابراتی و تکمیل فرم های
مربوطه نسبت به دریافت مابه التفاوت ودیعه تلفن ثابت خود اقدام کنند.
مدیرعامل شرکت مخابرات تاکید کرد: مشترکان می توانند 50 هزار تومان مابه التفاوت خود را نقدی دریافت و یا بعنوان بستانکار از طریق محاسبه در قبوض تلفن دریافت نمایند.