اعلام آمادگی مجدد تامین تله کام برای حضور در اپراتور سوم

موبنا- یک مقام آگاه در شرکت تامین تله کام از آمادگی مجدد این شرکت برای حضور در پروژه اپراتور سوم تلفن همراه خبر داد.

به گزارش خبرنگار سازمان خبری موبنا ، پیش از این شرکت تامین تله کام به همراه اپراتور اماراتی اتصالات ، برنده مزایده اپراتور سوم تلفن همراه شده بود که به دلیل عدم انجام تعهدات در موعد مقرر از این پروژه کنار گذاشته شد.
این مقام آگاه در شرکت تامین تله کام درباره تصمیم وزارت ارتباطات مبنی بر برکناری کنسرسیوم زین ایران از پروژه اپراتور سوم تلفن همراه ، اظهار داشت: شرکت تامین تله کام آماده است تمامی تعهدات این مزایده را آنچنان که منافع ملی را در بر داشته باشد، اجرایی کند.
وی که خواست نامش فاش نشود به خبرنگار موبنا گفت: نظر ما استفاده حداکثری از توان نیروهای متخصص داخلی است و آنجایی که نیاز باشد از توان مشاوران خارجی نیز در این پروژه استفاده خواهیم کرد.
وی با تاکید براینکه شرکت تامین تله کام در شرایط فعلی آماده حضور در پروژه اپراتور سوم تلفن همراه است، خاطرنشان کرد: چنانچه مزایده تجدید شود تامین تله کام شرکت خواهد کرد و از لحاظ سرمایه گذاری هیچ مشکلی وجود ندارد.
به گفته این مقام آگاه، در زمان حاضر دیگر بحث اپراتور اماراتی اتصالات مطرح نیست و تامین تله کام می تواند با استفاده از توان فنی و سرمایه گذاری داخلی این پروژه را پیش ببرد.
بنابر اخبار رسمی ، پس از این که کنسرسیوم تامین اتصالات به دلیل عدم انجام تعهداتش از روند مزایده اپراتور سوم خارج شد، از کنسرسیوم زین ایران – متشکل از صندوق بازنشستگی صدا و سیما و اپراتور زین کویت – به عنوان حائز رتبه دوم پیشنهاد مالی در مزایده به منظور انجام پروژه دعوت شد که این کنسرسیوم نیز در زمان مقرر به سازمان تنظیم مقررات پاسخ مثبت نداد و بدین ترتیب این کنسرسیوم نیز از روند مزایده کنار گذاشته شد.
128/20