اسوس امکان استفاده 9.5 ساعته از نت بوک را به ارمغان آورد

به تازگی کمپانی ASUS به عنوان مبتکر و خالق سری محصولات Eee PC اعلام کرد که محصول Eee PC™ 1000HE ازاین رده توانسته است تا عنوان برترین وسیله فوق موبایل اینترنتی را از دیدگاه مشتریان و برخی رسانه های برجسته کسب کند.

به گزارش موبنا به منظوراثبات این ادعا برای نمونه تنها درایالات متحده و بر اساس اعلام وب سایت معتبر Amazon.com ،این محصول توانسته است تا درمیان 3 محصول پرطرفدار این سایت قرار گیرد.
براساس اعلام سایت معتبر Amazon.com محصول   Eee PC™ 1000 توانسته است تا از ماه فوریه سال جاری میلادی تا کنون درمیان 3 محصول برتر و پرطرفدار آن قرار بگیرد. درهمین حال مجله معتبر PC Magazine دررابطه با این محصول اسوس می نویسد “درحال حاضر  ASUS Eee PC 1000HE  بهترین نت بوک موجود دربازار است که می توانید آن را خریداری کنید. “. همینطور مجله PC World نیز در یکی از مقالات خود ضمن اشاره به محصول  Eee PC™ 1000HE  می افزاید:”این نت بوک هوشمند ضمن برخورداری از طراحی و کارایی فوق العاده، قیمت بسیار مناسبی نیز دارد.”وب سایت NoteBookReview.com نیز از این نت بوک به عنوان برترین درمیان نت بوک های مورد آزمایش قرار گرفته شده دراین وب سایت نام برده است.
گفتنی است این محطول  در رنگ های سفید، مشکی، صورتی، آبی و طلایی عرضه شده است. قدرت آن نیزاز طریق یک پردازشگر Intel® Atom™ با قابلیت بهینه سازی انرژی تامین می گردد. همینطور تکنولوژی ASUS Super Hybrid Engine (SHE) به کاربران این امکان را می دهد تا با توجه به نوع استفاده اشان از نت بوک، میزان کارایی و ذخیره سازی انرژی را درحالت های مختلف تنظیم نمایند و بدین ترتیب تا میزان 15 درصد مصرف انرژی را کاهش دهد و امکان استفاده بدون وقفه به مدت 9.5 ساعت را برای کاربران فراهم آورد.
عاوه بر اینها یک هارد دیسک 160 گیگا بایتی با قابلیت ذخیره سازی Eee آنلاین به میزان 10 گیگا بایت و یک LCD 10 اینچی از نوع WSVGA همراه با LED با پس زمینه روشن از دیگر امکانات این نت بوک محسوب می شود.
touch-pad چند کاره به کار رفته در این محصول به کاربران این امکان را می دهد تا اعمالی نظیر زوم کردن تصاویر و یا بالا و پایین کردن صفحات را به راحتی انجام دهند. به تمامی اینها باید قابلیت برقراری ارتباطات بی سیم ازنوع 802.11n را اضافه کرد و که از این تریق امکان اتصال به اینترنت پرسرعت را فراهم می کند.
181/20