پرفروش ترین گوشی های تلفن همراه در بازار

موبنا- گوشی های تلفن همراه مدل 3120 نوکیا، S500 سونی اریکسون، Diamond2 اچ تی سی به عنوان پرفروش ترین گوِشی در بازار تلفن همراه معرفی شدند.

به گزارش خبرنگار سازمان خبری موبنا، قیمت و امکانات مناسب این مدل ها باعث شده است تا اکثر مشتریان تمایل به خرید گوشی های فوق داشته باشند.
گوشی 3120 این برند نیز با قیمت فروش 118 هزار تومان توانست در لیست پرفروش ترین برند نوکیا  دربازار امروز تلفن  همراه جای گیرد.
صفحه نمایش TFT با قابلیت نمایش 16 میلیون رنگ، حافظه داخلی 24 MB ، حافظه جانبی microSD  TransFlash  و دوربین عکاسی و فیلمبرداری دو مگاپیکسلی از مشخصات فنی گوشی 3120 نوکیا به شمار می آید.
گوشی S500 سونی اریکسون که با قیمت 130 هزار تومان  در اختیار مشتریان قرار می گیرد به عنوان پرفروش ترین مدل این برند در بازار معرفی شد.
صفحه نمایش TFT ، دوربین عکاسی و فیلمبرداری دو مگاپیکسلی و ارتقا حافظه داخلی توسط مموری کارت از ویژگی های این گوشی به شمار می آید.
در همین حال گوشی K810 این برند نیز توانسته با قیمت فروش 185 هزار تومان در لیست پرفروش ترین های این برند قرار گیرد.
گوشی Diamond2 Touch اچی تی سی که با قیمت 610  هزار تومان توانسته مورد تقاضای عموم مشتریان قرار داشته است از امکاناتی همچون سیستم عامل Microsoft Windows Mobile 6.1 Professional،  صفحه نمایش لمسی ، دوربین عکاسی و فیلمبرداری  پنج مگاپیکسلی با فوکوس اتوماتیک و دوربین دوم VGA، صفحه نمایش TFT با قابلیت نمایش 655 هزار و 36 رنگ و حافظه داخلی چهار گیگابایت بهره می برد.
129/20