نوکیا ” ان 97 ” وارد ایران شد

موبنا-نوکیا گوشی " ان 97" خود را وارد بازار گوشی تلفن همراه ایران کرد.

به گزارش موبنا به نقل از روابط عمومی نوکیا در ایران، این اولین گوشی تلفن همراه از سری N است که با داشتن یک صفحه نمایش لمسی 3.5 اینچی و صفحه کلید کامل و حافظه 32 گیگا بایتی، مطابق با نیازهای کاربران اینترنت بوده به طوری که برای آنها اتصال به سایت و گشت های دلخواهشان در اینترنت را فراهم ساخته و به آنها کمک می کند تا با افراد و چیزهایی که برایشان اهمیت دارد همواره در ارتباط باشند.
علیرضا شفیع پور مدیر کل نوکیا در ایران، گفت: ” مفتخریم که فروش97N، کامل ترین و مجهزترین موبایل با ویژگی های یک رایانه، در ایران به همراه سایر کشورها آغاز می شود.نوکیا 97N موبایل کامپیوتری است مطابق با نیازهای دنیای امروز که به کمک آن سری N، اینترنت را تبدیل به اینترنتی برای شما می کند. “
وحید کاظمی نجف آبادی، مدیر بازاریابی نوکیا در ایران، نیز گفت: ” برنامه پیش فروش گوشی های97N از تاریخ 16 خرداد در ایران آغاز و تقاضا برای پیش فروش بیش از 400 گوشی در نظر گرفته شده بود.”
نوکیا97N، 32 گیگا بایت حافظه دارد که مخصوص موسیقی، رسانه و سایر چیزهای مشابه است. قابلیت های موسیقیایی بالای این گوشی به همراه توانایی بازپخش موسیقی با بیش از یک روز حافظه 32 گیگا بایتی آن را کامل کرده است. به علاوه، نوکیا97N مجهز به دوربینی 5 مگاپیکسلی با لنز 16:9 کارل زیس به همراه دوربین فیلمبرداری با کیفیت DVD بوده ضمن آنکه دسترسی به اینترنت با قابلیت های ارتباطی HSDPA و WLAN در این گوشی امکان پذیر است.
20