پست با تشکیل کارگروه استانی ارائه‌کننده خدمات می‌شود

ایسنا - رئیس کانون دفاتر خدمات ارتباطی کشور گفت: باتشکیل کارگروه‌های استانی شرکت پست فقط به‌عنوان یک ارائه کننده خدمت خواهد بود.

علی فلاح حقیقی ـ رئیس کانون دفاتر خدمات ارتباطی کشور – در گفت‌وگو با خبرنگار ارتباطات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان این مطلب اظهار کرد: کارگروه‌های استانی در حال تشکیل هستند که در این صورت و زمانی که این کارگروه‌ها تشکیل شوند پست یک ارائه کننده خدمت خواهد بود و در کارگروه عضو نمی‌شود.
وی گفت: در حال حاضر در این کارگروه نماینده‌ای از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، نماینده تشکل صنفی در استان و استاندار یا نماینده استاندار است که استاندار یا نماینده استانداربه عنوان مسوول این کارگروه است.
رئیس کانون دفاتر خدمات ارتباطی کشور همچنین در بخشی از سخنان خود با اشاره به تشکیل دفاتر پیشخوان خدمت گفت: کلیه سازمان‌ها و نهادهای عمومی و دولتی موظف هستند ضمن همکاری، خدمات خود را از طریق پیشخوان خدمت ارایه کنند و ایجاد هرگونه دفاتر مشابه با هر عنوان توسط دستگاه‌های اجرایی، سازمان‌ها و نهادهای عمومی ممنوع است که این کار براساس ابلاغیه‌ای به استانداری‌ها در حال انجام است.