کاربرد و تاثیر جدید و عجیب تلفن همراه اعلام شد

موبنا – از زمان عرضه گوشی تلفن همراه به بازار ، کاربردهای گوناگون و جالب برای این وسیله کوچک و همه کاره تعریف و راه اندازی شده است که از جمله آنها می توان از برقراری ارتباط و مکالمه صوتی و تصویری ، خدمات اینترنتی ، پست الکترونیک، رزرو و خرید بلیط وسایل نقیله مختلف ، انجام و ارایه خدمات بانکی ، کیف پول الکترونیکی و غیره نام برد و اینک افزایش سایز سینه خانم ها نیز به این قابلیت ها اضافه شده است.

به گزارش گروه اخبار خارجی موبنا به نقل از “دیلی دایری” ،  محققان اعلام کردند سایز سینه خانمها با گوش دادن به زنگ تلفن همراه چندین بار در روز ، افزایش می یابد.
یکی از محققان ژاپنی با نام ” هیدتو تومابچی” (Hideto Tomabechi) مدعی است  زنگ تلفن همراه موجب  تحریک کافی مغز برای افزایش سایز سینه خانم ها می شود.
به گفته این محقق ژاپنی ،  صدای زنگ تلفن همراه  و تحریک مغز توسط آن ، همانند صدای گریه نوزاد یا بچه است. مغز انسان توانایی تبدیل و تغییر فعل و انفعالات شیمیایی و دیگر فعل و انفعالات بدن را دارد . مغز انسان ( خانمها ) با شنیدن صدای گریه بچه 20 بار در روز و به مدت 10 روز ،  موجب بروز علایم و سیگنالهای مشخص برای بزرگ شدن بخش هایی از آناتومی خانمها می شود.
131