بازار گوشی تلفن همراه در شهرستان ها پر رونق سپری می شود

موبنا- مدیرفروش شرکت پارس کامتل گفت : برغم بی رونقی بازار گوشی تلفن همراه در پایتخت، بازار گوشی تلفن همراه در شهرستان ها به دلیل افزایش تقاضا روزهای پر رونقی را سپری می کند.

“محبوبه نیلوفری” در گفت و گو با خبرنگار سازمان خبری موبنا اظهار داشت: روزهای گذشته به دلیل جو حاکم در کشور ، بازار تلفن همراه  تهران با کاهش مراجعه کنندگان روبرو بود  ، اما در این ایام بازار گوشی  در شهرستان ها کشور  با استقبال عموم مشتریان روبرو بود.
وی استقبال شهر ستان هارا از بازار گوشی تلفن همراه محدود به برندخاصی نداست و گفت: تمامی گوشی ها با  قیمت های متفاوت مورد  تقاضای عموم در شهر های گوناگون کشور قرار گرفته اند.
وی با اشاره به اینکه هر ساله با آغاز فصل تابستان و اتمام  مدارس  بازار گوشی تلفن همراه  با رونق بالایی در این ایام مواجه است گفت :متاسفانه با استمرار رکود بازار ا ین کالا، احتمال پررونق  بازار گوشی های تلفن همراه در ماه جاری وجود ندارد.
 نیلوفری ادامه داد: در این روزها میزان تقاضا برای گوشی های موجود در بازار تلفن  همراه تهران به شدت کاهش یافته است. این موضوع به بی رونق تر شدن بازار این کالای ارتباطی دامن زده است.
 شرکت پارس کامتل هم اکنون گوشی های ال جی ، اچ تی سی، موتورولا و سونی اریکسون را در بازار تلفن همراه عرضه می کند.
129/15