گران فروشی گوشی در پاساژ پایتخت تهران

موبنا- در دومین مرکز بزرگ خریدوفروش گوشی تلفن همراه تهران، انواع گوشی های تلفن همراه با قیمت بالاتر از نرخ آن در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.

به گزارش خبرنگار سازمان خبری موبنا، برخی از فروشندگان در پاساژ پایتخت (خیابان میرداماد) برای سود بیشتر، گوشی های بدون گارانتی رسمی را که فاقد قیمت مشخصی هستند به سلیقه خود با قیمت های متفاوت و بالاتر از دیگر مراکز خرید وفروش گوشی تلفن همراه عرضه می کنند.
“جواد علی اصغریان” یکی از فعالان بازار در بازار پایتخت گفت: قیمت های گوشی های عرضه شده در پاساژ پایتخت معمولا با تفاوت قیمت  30 هزار تومانی نسبت به سایر مراکز خریدوفروش گوشی تلفن همراه عرضه می شود.
وی افزود: فروش بالاتر از نرخ معمول گوشی های تلفن همراه در پاساژ پایتخت تنها به دلیل منطقه جغرافیایی این مرکزکه در شمال تهران واقع شده است صورت می گیرد.
این اظهارات درحالی بیان می شود که در زمان افتتاحیه این مرکز خریدوفروش گوشی تلفن همراه مدیربخش تلفن همراه آن به موبنا گفته بود با هرگونه گران فروشی و عرضه گوشی های بدون گارانتی (قاچاقی ) در این مجتمع برخورد خواهد شد.
پاساژ پایتخت پنج طبقه دارد که سه طبقه آن به گوشی تلفن همراه (دو طبقه به عرضه گوشی تلفن همراه و یک طبقه به تعمیرات گوشی تلفن همراه)  اختصاص دارد.
129/ 20