رئیس انجمن صنفی دفاتر خدمات ارتباطی تهران:

دفاتر می‌توانند با ارایه‌ مستندات شکایتشان را مطرح کنند

ایسنا - پرونده دفاتر خدمات ارتباطی از طرف کانون در دیوان عدالت اداری باز شده و قرار است همکاران مراجعه و شکایات خود را در ارتباط با لغو مصوبه برقراری تعرفه دو نرخی شدن تعرفه خدمات پستی مطرح کنند.

علی‌اصغر زعیم – رئیس هیأت مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات ارتباطی استان تهران – در گفت‌وگو با خبرنگار ارتباطات خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با بیان این مطلب گفت: تاکنون نتوانستیم از بعد اداری در این زمینه نتیجه‌ای بگیریم اما با توجه به این که مساله در حد کشوری است و همه دفاتر سراسر کشور در این زمینه مشکل دارند، بنابراین کلیه دفاتر می‌توانند با مراجعه به سایت کانون با آدرس www.ictb.ir و موضوع خود را مطرح کنند.
وی با بیان این که در تلاشیم تا هر چه زودتر این مصوبه را لغو کنیم، گفت: دفاتر می‌توانند با مراجعه به مسوولان و ارایه‌ مستندات و آمار و ارقام در این زمینه شکایت خود را مطرح کنند؛ با توجه به این که از طریق روال اداری در این زمینه نتیجه‌ای نگرفتیم و تنها راه حل باقی مانده برای ما راه حقوق و قضایی است.
او در پایان تاکید کرد: اگر از این روش نیز به نتیجه‌ای نرسیم، فعالیت دفاتر خود به خود جمع می‌شود و همه دفاتر ورشکست شده و از میدان فعالیت خارج خواهند شد که این خود معضل بزرگی است.