مدیر کل صدور پروانه سرویس‌های ارتباطی:

پروانه‌های ISDP کشوری می‌شوند

ایسنا - شرکت‌ها می‌توانند با صدور یک پروانه کشوری در استان‌های مختلف فعالیت کنند

به گفته مدیر کل صدور پروانه سرویس‌های ارتباطی و فن‌آوری اطلاعات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی یکی از برنامه‌های مهم سازمان صدور پروانه‌های ISDP (شرکت‌هایی که می‌توانند علاوه بر وظیفه‌ اصلی خود و توزیع اینترنت به ISPها به کاربران نهایی نیز خدمات ارایه دهند) به صورت کشوری است.
علی ذوالقدری‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار ارتباطات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) اظهار کرد: در حال حاضر پروانه‌های ISDP صادر شده استانی است که یکی از برنامه‌های مهم ما صدور پروانه ISDP به صورت کشوری است.
وی گفت: در حال حاضر تعدادی از شرکت‌ها که در خواست صدور پروانه ISDP را دارند اگر بخواهند در چند استان فعالیت کنند باید برای هر استان ضمانت‌نامه جدا ارائه دهند و پروانه‌های جداگانه‌ای برای هر استان به آن‌ها ارائه ‌شود زیرا پروانه های صادره کنونی فقط استانی است.
ذوالقدری‌ها ادامه داد: در این صورت دیگر شرکت‌هایی نظیر شرکت‌های PAP که خواهان سرمایه‌گذاری و ارائه سرویس در چند استان و یا کل کشور داشته باشد، دیگر به ارائه ضمانت نامه‌های متعدد و اخذ پروانه برای هر استان نیاز نداشته و می‌توانند با صدور یک پروانه کشوری در استان‌های مختلف فعالیت کنند.