رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم صوتی و تصویری در گفت و گو با موبنا:

ادغام اتحادیه فروشندگان صوتی و تصویری و دستگاه های مخابراتی در دستور کار است

رئیس اتحادیه فروشندگان دستگاه های صوتی و تصویری و لوازم یدکی تهران گفت: اتحادیه فروشندگان صوتی و تصویری تلفن همراه و لوازم یدکی حق هیچ گونه فعالیتی در زمینه مجوز و پروانه کسب فروش گوشی تلفن همراه ندارد.

“ابراهیم درستی” در گفت و گو با خبرنگار سازمان خبری موبنا اظهار داشت: اتحادیه فروشندگان صوتی و تصویری تلفن همراه و لوازم یدکی حق هیچگونه مجوز فروش تلفن ثابت، تلفن همراه و قطعات یدکی ندارد.
وی افزود: مجوز فروش گوشی تلفن همراه  از سوی کمیسیون هیات عالی نظارت  تنها به اتحادیه فروشندگان لوازم صوتی و تصویری داده شده است.
وی خاطر نشان کرد: برای رفاه بیشتر کاربران گوشی تلفن همراه، چندی پیش درخواست ادغام دو اتحادیه صوت و تصویری و دستگاه های مخابراتی به مجمع امور صنفی ابلاغ کرده ایم که هم اکنون نیز در دستور کار قرار دارد .
 وی اجرای ادغام این دو اتحادیه را نظارت جامع تر بر بازار آشفته تلفن همراه دانست و گفت: ادغام این دو اتحادیه تنها به نفع کاربران خواهد بود
به گزارش موبنا پیش از این که سخنگو و نایب رئیس اتحادیه دستگاه های مخابراتی ، ارتباطی و لوازم جانبی گفته بود این اتحادیه  با دستگاه های دولتی برای دریافت مجوز فروش گوشی تلفن همراه به مذاکره پرداخته است و با اتحادیه فروشندگان صوت و تصویری تلفن همراه و لوازم یدکی با یکدیگر ادغام نمی شود.
129/20