مسوول کمیسیون فرهنگی نظام صنفی رایانه‌یی تهران خبر داد:

برگزاری همایش آشنایی اعضای صنف با قانون مالیات بر ارزش افزوده

ایسنا - مسوول کمیسیون فرهنگی سازمان نظام صنفی رایانه‌یی استان تهران از برگزاری همایشی در 27 خردادماه با حضور اعضای صنف IT و با هدف اطلاع‌رسانی درباره مالیات بر ارزش افزوده خبر داد.

بیتا طهماسبی در گفت‌وگو با خبرنگار فن‌آوری اطلاعات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اعلام این خبر ادامه داد: طی برنامه‌ریزی در کمیسیون فرهنگی برای برگزاری همایش‌های مستمر ماهانه برای اعضای صنف برنامه‌ریزی شده است که همایش اطلاع‌رسانی درباره مالیات بر ارزش افزوده دومین همایشی است که این کمیسیون برگزار می‌کند.
وی تصریح کرد: سوالات متعددی از سوی صنف در تماس با سازمان نظام صنفی رایانه‌یی مطرح می‌شود که هنوز ابهاماتی در مورد اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده وجود دارد. اعضا صنف سوالات خود را درباره این قانون به صورت انفرادی از افراد ذی‌صلاح می‌پرسند.
طهماسبی خاطرنشان کرد: در این همایش نمایندگانی از سازمان امور مالیاتی کشور بسته‌هایی حاوی اطلاعات مالیاتی را به همراه دارند که به وسیله آن اعضای صنف را توجیه خواهند کرد و در ادامه نیز در پنل پرسش و پاسخ که از سوی سازمان نظام صنفی هدایت می‌شود، نمایندگان سازمان امور مالیاتی کشور به سوالات حاضران کشور پاسخ خواهد داد.