انتقادهای مردمی روزنامه های امروز

روزنامه خراسان به نقل از دو شهروند نوشت : " می خواستم از مطلبی که هفته پیش از اینترنت به اصطلاح پرسرعت نوشتید ، بسیار تشکر کنم اما به قول شما کجاست گوش شنوا ، تازه این در حالی است که به تازگی هزار تومان به قیمت خطوط لاک پشتی اضافه کرده اند . "

” مرحبا به خراسان که مشکل اینترنت شهر سلطان آباد سبزوار را اصلا پیگیری نکرد . “
روزنامه اعتماد به نقل از یک شهروند نوشت :
” اتحادیه لوازم تحریریه خدمات کامپیوتری مبارکه در اصفهان در اقدامی نسنجیده و غیر منطقی میزان قیمت خدمات کامپیوتری و زیراکس و فتوکپی را در شهرستان مبارکه اصفهان 100 درصد یعنی دوبرابر افزایش قیمت داده است که نارضایتی عموم مردم را در این شهرستان به وجود آورده است در این میان متاسفانه هیچ اداره و دستگاهی جوابگوی این میزان افزایش قیمت نبوده است و از سازمان تعزیرات حکومتی و مجامع امور صنفی و دادگستری تقاضای رسیدگی      داریم . “
” می خواستم بگویم با 20 میلیارد تومان ، مخابرات ایران می تواند به تمامی جهانیان اس. ام .اس بدهد . “
روزنامه سرمایه نیز به نقل از یک مشترک نوشت :
” این روزها واقعا در سیستم مخابرات مشکل به وجود آمده است ، اس. ام .اس ها که فرستاده نمی شود و تلفن ها خط رو خط می افتد چرا اداره مخابرات رسیدگی نمی کند ؟ . “
روزنامه آفتاب یزد :
-” آیا مسولان دولتی از مجموعه تحت امر خود در رابطه با سرعت اینترنت سوال فرموده اند ؟ یا اینکه اصلاً برایشان اهمیتی ندارد و چیزهای دیگر اهمیت دارد؟”
-” دو هفته قبل مخابرات حدود خیابان افریقا کابل برگردان داشت که سه روز طول کشید .بعد از سه چهار روز تلفن ها وصل نشد. مرتب تماس می گیرم . یک روز فردی آمد گفت کابل خراب است . یک روز پیام گذاشتند که آمدیم شما نبودید.”
روزنامه سیاست روز :
-” مشکلات شارژ سیمکارت های اعتباری کاربران را با درد سر مواجه کرده است . از سوی دیگر قیمت متفاوت شارژ این نوع سیمکارت ها در نقاط مختلف شهر باعث گلایه کاربران شده است .”