مدیرعامل برج الکترونیک شیراز در گفت وگو با موبنا خبرداد:

راه اندازی سومین دانشگاه مجازی جهان در برج الکترونیک شیراز

موبنا- مدیرعامل برج الکترونیک شیراز از راه اندازی نمایندگی سومین دانشگاه مجازی جهان با نام "U21 گلوبال" در این برج خبر داد.

مجتبی جبرییلی در گفت وگو با خبرنگار موبنا با اشاره به فعالیت های انجام شده در طول یک ماهه افتتاح برج الکترونیک شیراز، اظهار داشت: در بخش آموزش غیرحضوری دوره های بلند مدت و کوتاه مدت دانشگاه مجازی “U21 گلوبال” بصورت E-Learning برگزار می شود.
وی از این خدمت به عنوان یکی از 10 سرویسی نام برد که قرار است در برج الکترونیک شیراز اجرایی شود و گفت: در بخش آموزش حضوری نیز ساختمان برج الکترونیک شیراز به عنوان یک آزمایشگاه بزرگ دارای تجهیزات به روز فناوری اطلاعات است به نحوی که هم اکنون شبکه فیبرنوری ، سیستم هوشمند ساختمان و مرکز داده (دیتاسنتر)،  آماده استفاده و بهره برداری است.
وی افزود: آموزش های لازم عملی با استفاده از این تجهیزات به دانشجویان ارائه می شود.
به گزارش موبنا نخستین برج الکترونیک کشور با هدف گسترش زیرساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور در اردیبهشت ماه سال جاری و با هزینه ای بالغ بر 160میلیارد ریال در شیراز راه اندازی شد.
طرح برج الکترونیک شیراز نمونه الگوبرداری شده از”دبی اینترنت سیتی” و “سوپرکریدور مالزی” در بحث ایجاد محورهم افزایی بین شرکت ها است اما از نظر امکانات و ارائه خدماتی که برای مراجعان درنظرگرفته شده از این دو مرکز به مراتب به روزتر است.
128/20