مدیر اجرایی دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری آذربایجان غربی:

30 هزار نفر به عنوان عوامل اجرایی انتخابات در آذربایجان غربی فعالیت می‌کنند

فارس- مدیر اجرایی دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری آذربایجان غربی گفت: خطوط تلفن و تجهیزات رایانه‌ای در همه حوزه‌های رای‌گیری آماده شده است.

فخرعلی نیکبخت با اعلام اینکه تمام امکانات و شرایط لازم برای برگزاری انتخابات پرشور در آذربایجان غربی فراهم شده امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: تمام تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات پرشور و باشکوه در سطح استان آماده شده است تا مشکلی در آرای مردم پیش نیاید.
این مسئول اعلام کرد: از ساعت هشت صبح امروز تمام بازرسان و ناظران انتخابات در شعبات اخذ رای حضور دارند تا از آرای مردم صیانت کرده و انتخابات سالم را به نمایش گذارند.
مدیراجرایی دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری آذربایجان غربی گفت: رفتارهای عالمانه و علمی در کنار عمل به قانون سبب می‌شود هرگز بین بازرسی، عوامل اجرایی و نظارت مشکلی پیش نیاید.
وی افزود: متولدان بیست و دوم خرداد ماه سال 1370 و قبل از آن در انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری شرکت می‌کنند.
به گفته مدیر اجرایی دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری آذربایجان غربی، در این انتخابات در 17 حوزه اصلی و 23 حوزه فرعی دارای یک هزار و 823 شعبه رای دایر می‌شود.
بنا به گفته وی در شهرهای آذربایجان غربی 725 شعبه و در روستاهای این استان نیز یک هزار و 48 شعبه اخذ رای، آرای مردم استان را جمع‌آوری می‌کنند.
این مجموعه را یک هزار و 21 شعبه ثابت و 802 شعبه سیار تشکیل می‌دهند.
نیکبخت تصریح کرد: با وجود سیاه‌نمایی دشمنان مبنی بر ناسالم جلوه دادن انتخابات ریاست جمهوری در کشور، با تدابیر اندیشیده شده انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری سالم و قانونمند می‌شود.