رئیس کمیته صیانت از آرا در گفتگو با ایلنا:

قطع شدن سیستم پیامک سراسر کشور شائبه‌برانگیز است

ایلنا - قطع سیستم پیامک به دستور وزیر اطلاعات انجام گرفته است/ اختلال در سیستم پیامک کشور شائبه‌برانگیز است، زیرا کمیته صیانت از آرا برخی از تخلفات احتمالی صندوق‌ها را از طریق پیامک مطلع می‌شود.

رئیس کمیته صیانت از آرا تصریح کرد: قطع شدن سیستم پیامک در سراسر کشور شائبه‌برانگیز است.
محتشمی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با بیان اینکه از 10 روز گذشته اطلاعاتی داشتیم که مخابرات در صدد است در سیستم پیامک‌ها اخلال ایجاد کند، خاطر نشان کرد: بنده طی مصاحبه‌ای اخطار دادم که اختلال در سیستم پیامک کشور شائبه‌برانگیز است، زیرا کمیته صیانت از آرا برخی از تخلفات احتمالی صندوق‌ها را از طریق پیامک مطلع می‌شود.
وی با اشاره به اینکه اختلال در سیستم پیامک از دیروز صبح شروع شده است، گفت: با اعتراضی که کردیم حوالی ظهر وضعیت بهتر شد اما 11 شب گذشته سیستم پیامک‌ها کاملاَ مختل شد.
محتشمی‌پور از ارسال نامه کمیته صیانت از آرا به وزیر ارتباطات خبر داد و اظهار داشت: در این نامه اعلام کردیم که اختلال در سیستم به معنای این است که دولت در صدد است برخی از اقدامات غیرقانونی را انجام دهد.
او افزود: وزارت ارتباطات مدعی است که قطع سیستم پیامک به دستور وزیر اطلاعات انجام گرفته است.
محتشمی‌پورتصریح کرد: قطع سیستم پیامک ما را به مسایل انتخابات حساس‌تر کرده است و امیدواریم که سیستم پیامک سراسر کشور در چند ساعت آینده به حالت عادی برگردد و گرنه از نظر ما وزیر ارتباطات و دولت قصد دارند که در انتخابات خدشه وارد کنند.