آسیایی ها در شرایط اقتصادی بد هم از اینترنت رویگردان نشدند

موبنا- بر اساس تحقیقاتی که به تازگی در مناطق آسیایی صورت گرفته نشان داد که در شرایط اقتصادی بحران زده 6 منطقه آسیایی بیشترین میزان استفاده را از اینترنت کرده اند.

به گزارش گروه اخبار خارجی موبنا به نقل از خبرگزاری فرانسه، اپراتورهای ارایه دهنده سرویس های اینترنتی در 6 منطقه اقتصادی مانند استرالیا، ژاپن، هند، کره جنوبی، هنگ کنگ و سنگاپور به طور میانگین در طول 12 ماه منتهی به ماه ژوئن (خرداد) 3 هزار و 109 دلار برای اینترنت هزینه کردند و میزان پرداخت هزینه برای اینترنت در 12 ماهه منتهی به سپتامبر 2008 مبلغ  2 هزار و 784 دلار برآورد شده است ، این درحالی است که شرایط اقتصادی جهان به طور کلی با بحران مواجه شده است.
تحقیقات نشان داده است که شرایط اقتصادی سیر نامعلومی را طی می کند و آینده مشخصی را رقم نمی زند.
به این ترتیب کاربران این شرایط اقتصای را دوست ندارند و به دنبال خریدهای ارزان تر هستند بنابر این به خریدهای اینترنتی و مقایسه قیمت ها از طریق اینترنت روی آورده اند.
کاربران سنگاپوری بزرگ ترین مشتریان آنلاین در طول فصل چهارم سال 2008 بودند.
مردم این کشور به طور میانگین 4هزار و 18 دلار به طور آنلاین خرید کردند و بعد از آن هنگ کنگ با 3 هزار و 791 دلار رتبه دوم را برای خریدهای آنلاین از آن خود کرد.
پس از هنگ کنگ هند با میانگین 3 هزار و 442 دلار، ژاپن با 2 هزار و 972 دلار ،کره جنوبی با 2 هزار  و472 دلار و استرالیا با 2 هزار و 382 دلار به ترتیب سومین، چهارمین، پنجمین و ششمین میزان خرید آنلاین را انجام دادند.
135/20