نوت بوکی با الهام از ظاهر پروانه ها ساخته شد

موبنا - سری جدید U از نوت بوک های سبک و باریک اسوس به بازار عرضه شد.

به گزارش موبنا، به گفته مدیران اسوس به نقل از روابط عمومی این کمپانی در ایران، درطراحی این نوت بوک های ظاهر گرا، از پروانه که یکی از زیبا ترین و ظریف ترین مخلوقات عالم می باشد الهام گرفته شده است.
این سری از نوت بوک های ASUS علاوه بر ظاهری فریبنده با بکارگیری پردازشگرهای Intel® ULV و Core™2 Duo میتوانند امکانات فنی مناسبی را دراختیار کاربران قرار دهند. درواقع فرآیند بهینه سازی قدرت که درنسل جدید پردازشگرهای کامپیوتری به کار گرفته می شود موجب افزایش قدرت مانور کاربران درزمان اجرای نرم افزارهای مختلف می گردد.
در زمینه مالتی مدیا نیزسری U از امکاناتی برخوردار است که از آن جمله می توان به نمایشگر 16:9  LED  با پس زمینه روشن همراه با قابلیت بهینه سازی مصرف انرژی و کارت گرافیک NVIDIA® GeForce® G 105M اشاره کرد.
سری جدید U از نوت بوک های اسوس به بلندگوهای Altec Lansing مجهز می باشند. این بلندگوها از ویژگی SRS Premium Sound™ سود می برند که می توانند صدایی همچون سیستم سینماهای خانگی تولید نمایند.
درکنار تمامی اینها، سری نوت بوک های U/UX با برخورداری از تکنولوژی Express Gate به کاربران این امکان را می دهند تا علاوه بردسترسی به اینترنت در ظرف مدت زمان 8 ثانیه ، به راحتی و در کوتاهترین زمان ممکن به برنامه هایی دیگر نظیر Multimedia Manager و امکان ارسال پیام به سایرکاربران نیز دسترسی داشته باشند.
در این سری از نوت بوک های ASUS از تکنولوژی سنسور AI Lighet استفاده شده است که می تواند نور پس زمینه صفحه نمایش، صفحه کلید و همینطور touchpad  را برای راحتی بیشتر کاربران بطور خودکار و با توجه به نور محیط پیرامون تنظیم نماید.
11/20