مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه علم و صنعت برگزار می‌کند:

نخستین کنفرانس بین‌المللی آموزش الکترونیکی

ایسنا - چهارمین کنفرانس ملی و نخستین کنفرانس بین‌المللی آموزش الکترونیکی 18 و 19 آذرماه به همراه کنفرانس دانشجویی در روزهای 19 و 20 آذرماه سال 1388 برگزار می‌شود.

ناصر مزینی ـ دبیر کنفرانس ـ در گفت‌وگو با خبرنگار فن‌آوری اطلاعات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اعلام این خبر افزود: از تعداد زیادی از اساتید و صاحبنظران و مدیران بخش‌های دولتی و خصوصی برای برنامه‌ریزی اهداف و شکل اجرایی کنفرانس درخواست هم‌اندیشی شده است.
رییس مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه علم و صنعت با بیان اینکه آموزش الکترونیکی لازمه جامعه اطلاعاتی بوده و به عنوان یکی از ابزارهای بالقوه جهت توانمندسازی شهروندان در شهرهای الکترونیکی محسوب می‌شود، اظهار کرد: با توجه به رشد کمی و کیفی آموزش‌های الکترونیکی طی سال‌های گذشته در کشور و ضرورت توسعه و ارتقاء این خدمات، چهارمین کنفرانس آموزش الکترونیکی با شعار ارزیابی و باز تولید و توجه ویژه به کاربران و فراگیران برگزار خواهد شد.
وی افزود: این کنفرانس در نظر دارد در کنار ارائه مبانی نظری و یافته‌های علمی در این حوزه به معرفی دستاوردها و تجربیات موفق مراکز آموزشی، سازمان‌های دولتی و خصوصی نیز بپردازد. کنفرانس همچنین برنامه‌های گسترده‌ای نسبت به جلب مشارکت اشخاص حقیقی و عموم شهروندان داشته و با برگزاری کارگاه‌های آموزشی و مسابقات مختلف در حوزه محتوای الکترونیکی جهت فرهنگ‌سازی و گسترش آن تلاش می‌کند.
مزینی با بیان اینکه علاقه‌مندان از اواخر تیرماه تا مهرماه برای ارسال مقاله و محتوای الکترونیکی فرصت دارند، خاطرنشان کرد: یکی از کارهایی که در این کنفرانس انجام می‌شود حمایت از پایان‌نامه‌های دانشجویی است.