مدیر روابط عمومی شرکت مخابرات در گفت‌وگو با فارس:

تعرفه اتصال مخابرات با ایرانسل فعلا علی‌الحساب محاسبه می‌شود

فارس- مدیر روابط عمومی و بین‌الملل شرکت مخابرات گفت: مخابرات و ایرانسل تا نهایی شدن تعرفه اتصال در مسائل مالی به صورت علی‌الحساب با یکدیگر همکاری می‌کنند.

داود زارعیان در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری خبرگزاری فارس درباره تعرفه اتصال مخابرات با ایرانسل اظهار داشت: تعرفه اتصال مخابرات با ایرانسل هنوز نهایی نشده و تعیین این تعرفه در ارتباط مردم و هزینه‌های آنها تاثیری نخواهد داشت.
وی افزود: مخابرات و ایرانسل با یکدیگر همکاری کرده و هیچ مشکلی ندارند و زمانی این مسئله مهم است که این اپراتور خطوطش را ببندد؛ ولی در حال حاضر خطوط این اپراتورها به روی یکدیگر باز است.
مدیر روابط عمومی و بین‌الملل شرکت مخابرات گفت: مسائل مالی مخابرات و ایرانسل به صورت علی‌الحساب انجام می‌شود و تاثیری در کار ما ندارد و بعد از اتمام کار کارشناسی این تعرفه نهایی خواهد شد.
به گزارش فارس، دوره دو ساله جدول تعرفه‌ اینترکانکشن ایرانسل و مخابرات به اتمام رسیده و باید قرارداد جدیدی در این خصوص منعقد شود.
یکی ازعمده ترین هزینه های مخابرات، تعرفه اینترکانکشن با ایرانسل است و تعرفه تماس از تلفن ثابت و همراه اول به ایرانسل در زمان حاضر برای مشترکان مبلغ 620 ریال است.