مدیر کل خدمات مخابرات استان تهران:

پخش تبلیغات بعد از اعلام شماره تلفن در مرکز 118 اجرایی شد

ایسنا - مدیر کل خدمات مخابرات شرکت مخابرات استان تهران گفت: پخش تبلیغات بعد از اعلام شماره تلفن یک شرکت یا شخص خاص در مرکز 118 اجرایی شد.

عباس ابوالقاسمی آزاد در گفت‌وگو با خبرنگار ارتباطات خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با اعلام این مطلب ادامه داد:‌ اشخاص حقیقی یا حقوقی که خواهان اعلام تبلیغات نوع راهبردی شرکت فعالیت خود از سوی مرکز 118 با مراجعه به دفتر روابط عمومی‌ مخابرات استان تهران و عقد قرارداد متن مورد نظر را به روابط عمومی‌ تحویل دهند.
وی افزود:‌ بعد از دریافت متن از روابط عمومی، ‌مرکز 118 آن را به فایل صوتی تبدیل می‌کند و در زمان‌هایی بین 15 تا 45 ثانیه بعد از اعلام شماره تلفن مورد نظر پخش می‌کند.
به گفته‌ی ‌آزاد‌، تعرفه‌ بهره‌مندی از این خدمت به صورت ثانیه – ماهی است و این واحد زمانی به میزان یک هزار تومان از سوی هیات مدیره مخابرات تهران به تصویب رسیده است. به طور مثال برای پخش تبلیغات 15 ثانیه‌ای ماهیانه 15 هزار تومان از سوی اشخاص حقیقی یا حقوقی دریافت می‌شود.
آزاد همچنین اظهار کرد: در راستای برنامه توسعه‌ای مرکز 118 مخابرات استان تهران نزدیک به 200 اپراتور به تعداد اپراتورهای این مرکز اضافه می‌شود تا نهایتا به عدد هزار اپراتور برسد.
وی در پایان خاطر نشان کرد: با افزایش تعداد اپراتورهای مرکز 118 به هزار عدد قطعا وضعیت پاسخگویی به متقاضیان بهبود خواهد یافت. در حال حاضر با تزریق اپراتورهای جدید آمار پاسخگویی روزانه نسبت به روزهای مشابه سال گذشته بهتر شده است.