معرفي گوشي مدل 2626 نوکيا

موبنا- گوشي 2626 نوکيا که از ماه نوامبر سال 2006 ميلادي به بازار جهاني معرفي شده است در ابعاد 104 در 43 در 18 ميليمتر ساخته شده است.

به گزارش خبرنگار سازمان خبري موبنا، اين گوشي که در ليست گوشي هاي ارزان قيمت قرار دارد فاقد امکانات پيشرفته اي است.به طور کلي مي توان گفت مدل 2626 بيشترين طرافداران خود را به علت تجهيز به راديو FM و برخورداري از تنوع رنگي خوب به دست آورده است. اين گوشي  91 گرمي  بسيار خوش دست است و به راحتي در کيف يا جيب جا مي شود.
بدنه اين گوشي از سه جنس پلاستيک، شيشه و نوعي پوشش آيينه اي مانند ساخته شده است.
 لبه هاي کناري آن نيز فاقد هرگونه سوکت يا تنظيمات خاص مي باشد. البته در قسمت بالا و راست گوشي دو بلندگو قرار گرفته است. در سمت پايين گوشي نيز شيار مخصوص شارژر، پايه 5/2 ميلي متري و سوکت خاصي براي تنظيمات خاص نرم افزاري ديده مي شود.
پوشش خارجي اين گوشي به گونه اي است که احتمال ماندن اثر انگشت بر روي آن وجود دارد. صفحه نمايش آن نيز در زير نور آفتاب به خوبي ديده نمي شود. اين صفحه نمايش 65 هزار رنگي است، با ماتريس STN کار مي کند و ابعادي برابر با 128 در 128 پيکسل دارد.
صفحه کليد اين گوشي نيز شباهت بسيار زيادي به صفحه کليد گوشي نوکيا مدل 2610 دارد. کارکردن با اين صفحه کليد بسيار راحت است. دکمه هاي رقمي آن نيز به اندازه کافي بزرگ هستند و فشار دادن آنها بسيار ساده و راحت است.
باتري به کار رفته در اين گوشي يک باتري يون ليتيوم 970 ميلي آمپري است. بر اساس توضيحات شرکت سازنده، اين باتري مي تواند حداکثر تا سه ساعت مکالمه و 300 ساعت در مود استندباي عمر کند.
گوشي 2626 نوکيا که يکي از مدل هاي قديمي اين برند در بازار تلفن همراه به شمار مي آيد هم اکنون در بازار تلفن همراه کمياب است.
129/20