دنياي اقتصاد:

” يک سال پيش”

روزنامه دنياي اقتصاد در ستون " يک سال پيش" خود اظهارات مدير عامل شرکت ارتباطات سيار درباره ثبت نام نامحدود سيم کارت هاي 150 هزار توماني را چاپ کرد .

يك سال پيش . . .
يك سال پيش در چنين روزهايي مدير عامل شركت ارتباطات سيار ايران از ثبت‌نام نامحدود سيم‌كارت‌هاي دايمي‌150‌هزار توماني همراه اول از نيمه دوم خرداد ماه و به صورت اينترنتي خبر داد.
وحيد صدوقي از به روز شدن واگذاري سيم‌كارت دايمي‌در تهران و ساير استان‌ها طي دو هفته آينده خبر داد و اظهار داشت: هم‌اكنون در 23 استان واگذاري سيم‌كارت به روز است.
يك سال پيش در چنين روزهايي احمدرضا جزايري كارشناس فناوري اطلاعات و ارتباطات در گفت‌و‌گويي اعلام كرد كه معضلات و ناهنجاري‌هاي استفاده از موبايل، به ويژه در اماکن عمومي، بايد به عنوان يک مساله مهم در مجلس شوراي اسلامي مطرح شود. وي ادامه داد: کاربران تلفن همراه از لحاظ اخلاقي و شئون اخلاقي بايد مسائل هنجاري را در حين مکالمه با تلفن همراه رعايت کنند. اين کارشناس فناوري اطلاعات خاطرنشان کرد: در عين حال لازم است تا‌سازمان‌هاي مرتبط با فرآيند فرهنگ‌سازي، از طريق تبليغات و کار فرهنگي، در کاهش اين مساله تاثيرگذار باشند.
علي حميدي، مديركل امور مشتركان ارتباطات سيار، سال گذشته در چنين روزهايي از بررسي رويه‌ قطع ميان دوره‌اي سيم‌كارت‌هاي 150‌هزار توماني خبر داد. وي در آن زمان اظهار كرد: رويه‌ قطع ميان دوره و استفاده‌ مشتركان مربوط در خارج از كشور براي سيم‌كارت‌هاي 150‌هزار توماني در حال حاضر در دست بررسي بوده كه پس از آن پيشنهادهاي‌‌مان را به هيات مديره‌ شركت ارتباطات سيار ارسال مي‌كنيم.