معرفي گوشي مدل 1200 نوکيا

موبنا- گوشي 1200 نوکيا که در بازار تلفن همراه کشور از فروش خوبي برخوردار شده است در ابعاد 102 در 5/17 در 1/44 ميليمتر ساخته شده است.

به گزارش خبرنگار سازمان خبري موبنا، اين گوشي 77 گرمي که تا کنون مورد تقاضاي عموم مشتريان قرار گرفته است در ليست پرفروش ترين هاي برند نوکيا جاي گرفته است.گوشي نوکيا 1200 را مي توان گوشي مستقلي در نظر گرفت که طراحي ساده و کلاسيکي دارد.
رنگ اصلي بدنه اين گوشي نقره اي است، اما لبه هاي آن در رنگ هاي مشکي يا آبي عرضه شده است و کاربر مي تواند بنا به سليقه خود يکي از اين دو رنگ را انتخاب نمايد.
 کاربري اين گوشي آسان، راحت و ساده است. اين گوشي که فاقد امکانات پيشرفته اي است  نياز تلفني کاربر را برطرف  مي کند.صفحه نمايش به کار رفته در گوشي  نوکيا يک صفحه نمايش سياه و سفيد است و 68 در 96  پيکسل رزولوشن دارد.
بر روي اين صفحه نمايش، ساعت نيز به نمايش در مي آيد به طوري که به راحتي مي توانيد حتي زماني که از گوشي استفاده نمي کنيد نسبت به وقت و زمان آگاه شويد.
 نوکيا 1200 داراي صفحه کليد بسيار با دوامي است. کليدهاي روي صفحه کليد گوشي چيدمان خوبي دارند. با استفاده از کليدهاي ميانبر اين صفحه کليد به راحتي مي توان به مشخصه هايي مانند تقويم، جزييات تماس ها، بلندگو و … دسترسي داشت. لامپ کوچکي هم به عنوان چراغ قوه در نظر در نظر گرفته شده است که با کمک آن مي توانيد در محيط کم نور هم کار کنيد.
نوکيا 1200 به پورت هاي اتصالي مناسبي مانند هدست و شارژر مجهز است. اين گوشي داراي تکنولوژي باند دوگانه است و با شبکه هاي GSM 900 & 1800 سازگاري دارد.
 عمر استندباي باتري اين گوشي حداکثر 390 ساعت است و در حالت مکالمه مداوم هفت ساعت دوام مي آورد.
مشخصه ديگري که مي توان به آن اشاره کرد مشخصه ” Time Tracker” است که مدت زمان هر مکالمه را برآورد مي کند. حافظه داخلي اين گوشي فقط  چهار مگابايت است که براي ذخيره سازي جزييات مربوط به تماس ها و پيام هاي متني کافي است.
دفترچه تلفن داخلي گوشي نيز به کاربر اين امکان را مي دهد حداکثر حدود 200 تماس را ذخيره نماييد. اين گوشي از زبان هاي متعددي پشتيباني مي کند. از ديگر امکانات آن مي توان به ماشين حساب، مبدل، زنگ ساعت، تايمر براي شمارش معکوس و ساعت اشاره کرد که به صورت ديجيتال يا آنالوگ قابل مشاهده است.
نوکيا 1200 با زنگ هاي پولي فونيک 32 کاناله و زنگ هاي MP3 سازگاري دارد. با اين گوشي مشکلي براي ارسال يا دريافت پيام هاي کوتاه SMS نخواهيد داشت. نور پس زمينه صفحه نمايش سبز رنگ است. قابليت ارسال و دريافت پيام تصويري، پيام هاي چندتايي، فهرست پيام ها، شماره گيري پرسرعت، يادآوري کننده ها و پورت هاي هدست و شارژ از ديگر امکاناتي هستند که در اين گوشي ديده مي شود.
گوشي 1200 نوکيا هم اکنون در بازار تلفن همراه تهران به بهاي 30 هزار تومان فروخته مي شود.
129/20