در گفتگو با ايلنا مطرح شد:

تکميل ثبت نام سيم‌کارت‌هاي فعال ايرانسل هفته گذشته کتباً به رگولاتوري اعلام شد

ايلنا - روز گذشته وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در اهواز گفته بود كه به ايرانسل مبني بر اصلاحات هويت مشترکين خود را مهلت داده شد و اين شركت در صورت انجام‌ندادن اصلاحات، قانون را اجرا نكرده و از نظر ما متخلف است.

مدير روابط عمومي ايرانسل از تکميل ثبت نام و ثبت مشخصات کليه سيم‌کارت‌هاي فعال ايرانسل خبر داد.
مدير روابط عمومي ايرانسل در گفت‌وگو با خبرنگارايلنا از تکميل ثبت نام و ثبت مشخصات کليه سيم‌کارت‌هاي فعال ايرانسل خبر داد و گفت: اين موضوع از سوي ايرانسل در هفته گذشته و به صورت مکتوب به سازمان محترم تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي اعلام شده است.
آرش کريم بيگي تصريح کرد: با اجراي اقدامات مربوطه و تکميل ثبت نام مشترکان، در شبکه ايرانسل سيم کارت فعال ثبت نشده اي وجود ندارد.
وي افزود: در حال حاضر پيش از تکميل ثبت نام و وارد شدن مشخصات مالک سيم کارت خريداي شده در سيستم ايرانسل، برقراري تماس از سيم‌کارت‌هاي دائمي، ‌اعتباري و پيام رسان ايرانسل امکان پذير نيست.
وي گفت: متقاضيان خريد سيم‌کارت ايرانسل در هنگام نام‌نويسي مي‌بايست اصل شناسنامه يا کارت ملي و گذرنامه براي اتباع خارجي به همراه يک برگ کپي از آنها را همراه داشته باشند.
گفتني است، روز گذشته وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در اهواز گفته بود كه شركت ايرانسل براي اصلاحات هويتي مشترکين خود مهلت دارد و در غير اين صورت اين شركت در صورت انجام ندادن اصلاحات، قانون را اجرا نكرده و از نظر ما متخلف است.