معرفي گوشي مدل W7 Active Edition موتورولا

موبنا- گوشي W7 Active Edition موتورولا که از ماه جاري ميلادي به بازار جهاني تلفن همراه معرفي شده است در ابعاد 99 در 49 در 15 ميليمتر ساخته شده است.

به گزارش خبرنگار سازمان خبري موبنا، اين گوشي 105 گرمي که به صورت کشويي ساخته شده است با امکاناتي بالا روانه بازار تلفن همراه مي شود.يکي از ويژگي هاي بارز اين گوشي تجهيزآن به سنسورهايي براي کنترل ضربان قلب است.
اين گوشي کشويي، داراي يک سنسور شتاب دهنده داخلي است که به کاربر کمک مي کند تا با تکان دادن گوشي، تماس هاي خود را جواب بدهد يا در زمان کردن به موسيقي، آهنگ را عوض کند. کاربر به راحتي مي تواند با تکان دادن گوشي به سمت راست يا چپ، آهنگ موسيقي را عوض کند و يا با يک بار چرخاندن گوشي، جواب تماس خود را بدهد.
دوربين عکاسي و فيلمبرداري دو  مگاپيکسلي ، دوربين دوم VGA،  حافظه ي داخلي 30 مگابايتي و ارتقا آن توسط حافظه جانبي تا هشت مگابايت از ديگر ويژگي هاي اين گوشي به شمار مي آيد.
گوشي W7 Active Edition موتورولا داراي  شيار کارت حافظه Micro SD ، پشتيباني از راديو FM، مرورگرهاي اينترنت قوي، قابليت مکالمه ي بي سيم يا Push-to-talk و گام شمار است.
گوشي موتورولا، مدل W7 Active Edition، از مرورگرهاي اينترنت WAP 2.0 و xHTML پشتيباني مي کند.مدل فوق مجهز به شتاب سنجي است که حرکت و چرخش بدن کاربر را حس مي کند.
اين گوشي به حرکات و تکان ها و ضربه هاي ملايم دست کاربر، عکس العمل نشان مي دهد. براي قطع کردن صداي زنگ تماس گيرنده، قطع صداي زنگ بيداري  فقط کافي است گوشي را برعکس کرد.
گوشي W7 Active Edition، داراي يک پخش کننده MP3، راديو FM و هشت گيگابايت حافظه جانبي براي ذخيره ي موسيقي و فيلم بيشتر است.پيام نگاري گوشي W7 Active Edition، قابليت ارسال و دريافت پيام متني، پيام تصويري و ايميل را دارد و مجهز به سيستم پيش بيني کلمه ي T9 هم هست. گوشي موتورولا، مدل W7 Active Edition، از شبکه هاي GSM 850/900/1800/1900 و UMTS 850/1900/2100 پشتيباني مي کند. از امکانات موتورولا، مدل W7 Active Edition، مي توان به درگاه بلوتوث (نسخه ي دو) به همراه A2DP، پورت USB (نسخه دو)، قابليت تماس صوتي، پشتيباني از زنگ هاي پلي فونيک و MP3، پشتيباني از راديو FM، بازي هاي قابل دانلود، و هشدار لرزشي آن اشاره کرد.
گوشي W7 Active Edition موتورولا تا کنون وارد بازار تلفن همراه نشده است.
با توجه به امکانات اين گوشي پيش بيني مي شود قيمت نهايي عرضه آن در بازار تلفن همراه بالاي 300 هزار تومان باشد.
129/20