خلیلیان: ورزشگاه نقش‌ جهان ۲۰ ساله به سپاهان واگذار شده است

مدیرعامل باشگاه سپاهان اعلام کرد که ورزشگاه نیمه تمام اصفهان به مدت ۲۰ سال این باشگاه واگذار شده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مهرزاد خلیلیان در مورد بازی امروز سپاهان و نفت مسجد سلیمان در شهر مسجد سلیمان گفت: امیدوارم که با بازی جوانمردانه بتوانیم 3 امتیاز را بگیریم. خوشبختانه میزبانی مسجدسلیمانی‌ها خوب بوده است و آنها تمام امکاناتشان را در اختیار سپاهان قرار می‌دهند. مسجدسلیمان شهر اولین‌هاست و دوستی خاصی هم بین این باشگاه و سپاهان وجود دارد.

وی در خصوص واگذاری ورزشگاه نقش جهان به باشگاه سپاهان اظهار داشت: این مسئله را تأیید می‌کنم و خوشحالم که چنین اتفاقی رخ داده است. پیش از این فاز اول ورزشگاه توسط چند نهاد اداره می‌شد، اما الآن قرار است ورزشگاه در اختیار باشگاه سپاهان قرار بگیرد. همان طور که می‌دانید سپاهان پس از افتتاح فاز اول ورزشگاه مدتی در این ورزشگاه به میدان رفت.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در ادامه گفت‌وگو با رادیو ورزش افزود: پس از 9 ماه تلاش قرار شد که ورزشگاه نقش جهان که 25 سال روی زمین مانده بود به سپاهان تحویل داده شود تا این باشگاه ورزشگاه را تکمیل کند. قرار شده سرمایه‌گذاری و بهره‌برداری توسط باشگاه سپاهان صورت بگیرد و پس از آن ورزشگاه تحویل داده شود. ورزشگاه نقش جهان همزمان با ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز ساخته شد، اما به بهره‌برداری نرسید. حالا هم قرار است این ورزشگاه 20 ساله به باشگاه سپاهان تحویل داده شود.

خلیلیان در خصوص شانس قهرمانی سپاهان در لیگ برتر عنوان کرد: خوشحالیم که در کورس قهرمانی هستیم و بازیکنان و هواداران انگیزه و نشاط خاصی برای قهرمانی دارند. امیدوارم هر تیمی که شایسته است به قهرمانی برسد و بتواند پرچم کشورمان را در آسیا به اهتزاز دربیاورد، بالآخره ما باید به این سمت برویم که برای قهرمانی آسیا آماده شویم.