خواب‌های طلایی احمدی نژاد!

ماجراها از یک خواب شروع شد و فضای مجازی را در نوردید. ابتدابه شوخی شبیه بود طرح موضوعی مثل خواب دیدن احمدی نژاددر رابطه با امام (س) ؛ اما کافی است فقط کمي‌احمدی نژاد رابشناسیدتادیگر چنین خوابی عجیب به چشم نیاید.

ازماجراهای‌هاله نوروخشک شدن سران کشورها در سازمان ملل تا سخنان اخیر وی در بابل که مژده ظهور مي‌داد و حاشیه‌هایی که همیشه همراه وی وتعدادی از اعضای هیات دولتش بوده است،همه وهمه نشان از خواب‌های عجیبی دارد که او و تیم همراهش برای کشور دیده اند. اما آخرین مورد از موارد عجیب احمدی نژادماجراهای مربوط به نوشته داوری درفضای مجازی بود.عبدالرضا داوری ازچهره‌های نزدیک به احمدی نژاد درصفحه خود در یکی از شبکه‌های اجتماعی خاطره‌ای ازرئیس جمهور سابق منتشر کرده است.
عبدالرضا داوري نوشت:اواخر فروردین امسال دریکی ازجلساتی که خدمت دکتر احمدی‌نژادبودم،بحث به دوران تحصیلات دکتری ایشان افتادودکتر احمدی نژاد خاطره‌ ای را تعریف کرد که جالب و خواندنی است.دکتر احمدی نژاد گفت:«زندگی من در 45 سال اخیر تماما درگیر مسئله انقلاب اسلامي‌بوده است اما سال 1376 که مدرک دکترایم را گرفتم مدام درذهنم این درگیری بود که آیا بدون مدرک دکتری نمی‌توانستم در خدمت انقلاب باشم و آیا اخذ مدرک دکتری و عضویت درهیات علمي‌دانشگاه، برای رویکردهای شخصی ام بوده یا تلاش در مسیر انقلاب اسلامی؟»دکتر احمدی نژاد در ادامه گفت:این دغدغه ذهنی تا سال 1380 با من بود. دهه فجر سال 80 یک شب خوابی دیدم که این دغدغه ام را بر طرف کرد. خواب دیدم با پژویی که آن زمان داشتم ، در جاده هراز ، از تهران به سمت شمال رانندگی مي‌کنم و یک شیخ هم که البته نامش را نمي‌برم کنارم نشسته بود.در جاده هراز گردنه ای هست که وقتی به آن گردنه مي‌رسید، قله دماوند ظاهر مي‌شود.
وقتی به این گردنه رسیدیم و کوه دماوند رویت شد ناگهان دیدم در وسط جاده 3 صندلی گذاشته شده است، در دو صندلی امام خمینی(س) و مقام معظم رهبری نشسته بودند و صندلی سوم خالی بود. پژو را کناری پارک کردم و به همراه شیخی که همسفرم بود به سمت امام و آیت ا… خامنه ای رفتیم. من در کناری ایستادم اما آن شیخ همسفر ما مدام تلاش مي‌کرد تا روی صندلی سوم بنشیند که امام خمینی(س) به او اجازه نداد.
داوري نوشت: ناگهان امام خمینی(س) رو به من کردند و با حالت تحکم گفتند: «آقای دکتر احمدی نژاد! بفرمایید روی این صندلی بنشینید!». این گفته امام خمینی باعث شد تا آن شیخ به کناری رود و من روی صندلی کنار امام خمینی (س) و آیت ا… خامنه ای بنشینم.
به نوشته داوري، دکتر احمدی نژاد در پایان گفت:«در همین لحظه از خواب پریدم و دیدم که نزدیک اذان صبح است. از اینکه امام خمینی(س) مرا در خواب با عنوان «دکتر احمدی نژاد» مورد خطاب قرار داده بود احساس کردم که تحصیلات دکترایم حتما در خدمت انقلاب اسلامي‌خواهد بود و همین خواب و خطاب امام خمینی(س) باعث شد تا دغدغه چهار ساله ام پس از دوره دکترا برطرف شود.»
احمدی نژاد در سال‌های حیات امام (س) نه در سن و سالی بوده و نه در جایگاهی که دست به دامن خاطره گویی از ایشان شود اما آنچه عجیب است بعد از ماجراهای‌هاله نور و استفاده از ساحت مقدس امام زمان (عج) این بار گویا نوبت به بنیانگذار کبیر انقلاب ایران رسیده است تا از وی برای رسیدن به خواسته‌های خود استفاده شود.
احمدی نژاد در سال‌های ریاست جمهوری ابایی از مخالفت با هیچکس نداشته است و حال گویا سعی دارد پروژه تخریب خود را به کمک فرضیات رویاگونه ادامه دهد . خطری که اگر در مقابل آن ایستادگی نشود به آفتی بزرگ تبدیل خواهد شد.