دوره مستندسازی مدیریت ایمنی مواد غذایی در خراسان جنوبی برگزار می‌شود

مدیرکل استاندارد خراسان جنوبی از برگزاری دوره آموزشی برون سازمانی آشنایی با مبانی و تشریح الزامات و مستندسازی سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی بر اساس استاندارد iso۲۲۰۰۰ در خراسان جنوبی خبر داد.

محمدرضا مروی مقدم صبح امروز در حاشیه برگزاری این دوره آموزشی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دوره آموزشی برون سازمانی آشنایی با مبانی و تشریح الزامات و مستندسازی سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی بر اساس استاندارد iso22000 برای کارکنان استاندارد، مسئولان کنترل کیفیت واحدهای تولیدی و کارشناسان رسمی استاندارد با هدف آشنایی با سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد بیرجند برگزار شد.

وی افزود: این دوره از سری دوره‌های آموزش الزامی مورد تأیید سازمان ملی استاندارد و در راستای آشنایی با مبانی و تشریح الزامات و مستندسازی سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی برای مسئولان کنترل کیفیت به صورت تئوری برگزار می‌شود.

مدیرکل استاندارد خراسان جنوبی بیان کرد: دوره آموزشی آشنایی با قوانین سازمان استاندارد با همکاری شرکت آموزشی همکار جامعه متخصصان کنترل کیفیت و دانشگاه آزاد اسلامی به مدت 24 ساعت برگزار و در پایان گواهینامه آموزشی مربوط، تقدیم شرکت کنندگان می‌شود.

مروی مقدم تصریح کرد: هر ساله مسئولان کنترل کیفیت و نیز کارشناسان استاندارد در راستای اهداف سازمان، دوره‌های تخصصی، عمومی و شغلی را در راستای ارتقای سطح علمی و فنی می‌گذرانند.