اپلیکیشن موبایل بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب رونمایی شد

موبنا- اپلیکیشن موبایل بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با امکان آگاهی و اطلاع رسانی از غرفه ها، ناشرین و کتابهای موردنظر رونمایی و در دسترس کاربران سیستم عامل IOS قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار موبنا، از آنجایی که تعداد ناشرانی که در این رویداد فرهنگی شرکت می کنند کم نبوده و پیدا کردن ناشر و عناوین کتاب های موردنظر زمان زیادی می گیرد  این اپلیکیشن تا حد زیادی می تواند در این زمینه به کاربران موبایل هوشمند کمک کند.
امکان استفاده از این برنامه کاربردی پس از ثبت نام و وارد کردن اطلاعاتی همچون آدرس ایمیل، نام، نام خانوادگی و رمز عبور انجام می شود؛ کاربر در این اپلیکیشن پس از ثبت نام با صفحه آیکن های مربوط به ناشران در رده بندی های دانشگاهی، عمومی، کودک و نوجوان، آموزشی و بین المللی و  نیز نقشه نمایشگاه به صورت سه بعدی روبرو می شود  که این نقشه قابلیت بزرگنمایی نیز دارد و کاربر می تواند موقعیت غرفه ها، درب های ورودی، پارکینگ، سرویس های بهداشتی، دفتر پست، نمازخانه، استراحتگاه، کمیته روابط عمومی و ایستگاه های مترو را ببینید. همچنین نام خیابان های اطراف نمایشگاه نیز در نقشه مشخص شده است.
در 5 دسته بندی ناشران نیز با لمس هریک از آیکن ها،  لیست ناشران و آدرس غرفه اعلام می شود و در منتهی الیه سمت چپ نام هر ناشر آیکنی شبیه به نقشه وجود دارد که وقتی آن را لمس کنید موقعیت ناشر مربوطه روی نقشه به شما نشان داده خواهد شد.
نمایش لیست ناشران در این اپلیکیشن هوشمند است به این معنا که در ابتدا نام 5 یا 6 ناشر به کاربر نشان داده می شود و در صورتی که با حرکت طولی انگشت روی صفحه نمایشگر به پایین لیست برود ناشران بیشتری بارگذاری و نمایش داده خواهد شد.
در همین حال چنانچه کاربر در صورتی که انگشت خود را روی نام هر کدام از ناشران بگذارد شاهد لیستی از کتاب هایی خواهد بود که توسط آن ناشر منتشر شده و در نمایشگاه موجود است.
امکان دریافت و جستجو نام کتاب، نام ناشر، سال انتشار، نام نویسنده، آدرس غرفه و قیمت کتاب نیز از دیگر ویژگیهای این اپلیکیشن است.
این اپلیکیشن را از اینجا  http://iranapps.ir/app/ir.tenthwindow.BookExpo دانلود کنید.
129/