هشدار ناظر AFC برای بازی پرسپولیس ـ بنیادکار

نماینده AFC اعلام کرد چنانچه در بازی فردای پرسپولیس و بنیادکار شاهد انفجار مواد محترقه باشند، باشگاه پرسپولیس از میزبانی در بازی‌های آینده محروم خواهد شد.

«چن یونگ لیانگ» در جلسه هماهنگی امروز که لحظاتی قبل به پایان رسید، توجه ویژه‌ای به موضوع امنیت انضباطی و روانی در ورزشگاه آزادی داشت.

وی که بخش مهمی از جلسه را به این موضوع اختصاص داده بود، با اشاره به انفجار نارنجک دست‌ساز در بازی با النصر گفت: چنانچه در بازی با بنیادکار حتی شاهد یک مورد از این دست باشد، گزارش خواهد شد و نتیجه آن برخورد جدی کنفدراسیون فوتبال آسیا خواهد بود که به واسطه آن، باشگاه پرسپولیس ضمن مواجهه با جریمه نقدی سنگین، با محرومیت از بازی‌های خانگی در آینده روبرو خواهد شد. در این صورت پرسپولیس در صورت صعود به مرحله بعد امکان استفاده از امتیاز میزبانی را از دست خواهد داد و در صورت عدم صعود، این محرومیت در آینده اعمال می‌شود.

پندار خمارلو مدیر رسانه ای پرسپولیس در بازی های آسیا در این ارتباط ادامه داد: ناظر چینی ضمن آنکه نسبت به استفاده تماشاگران از نور لیزر علیه بازیکنان حریف نیز هشدار داد، عنوان کرد: ایمیلی را از کنفدراسیون فوتبال آسیا دریافت کرده است که در آن از وی خواسته شده است نسبت به انفجار مواد محترقه هشدارهای لازم را داده و در جریان بازی، هر تحرکی از این دست را گزارش کند.

در این ارتباط باشگاه پرسپولیس نیز از هواداران تقاضا دارد، ضمن آنکه با حضور حداکثری در ورزشگاه آزادی از تیم خود حمایت می‌کنند، از هرگونه اقدام که در آینده برای تیم محبوبشان مشکل ایجاد کند و محرومیت‌هایی را در پی داشته باشد در همکاری با مسئولان برگزاری مسابقه به جلوگیری از تحرکاتی از این دست از سوی افراد ناشناس یاری برسانند.

ضمن آنکه با به تصویر کشیدن یک میهمان‌نوازی شایسته ایرانی، اطمینان داشته باشند با تشویق و انرژی دادن به سرخپوشان به یاری خدا، با همت سرخپوشان و درایت کادر فنی، نتیجه دلخواه رقم خواهد خورد.