محدودیت های ذهنی مانع اصلی برای رسیدن به ثروت بود

دائم سعی داشتم در چهار چوبی که برای زندگی ام تعیین کرده بودم زندگی کنم و ذهن خود را فراتر از آن چیزی که بود گسترش ندهم اما ذهن خلایق و پویا به دنبال تلاش برای بهتر شدن است و سرانجام هم موفق شد که من را وارد بازی جدیدی از زندگی بکند من با ورود به دنیای تجارت افق های ذهنی خود را گسترده کردم و با دیدی باز در این مسیر قدم برداشتم دیگر نگران محدودیت های ذهنی و ترس هایم نبودم در نتیجه محصول پسته را برای تجارت انتخاب کردم که توانستم درآن بسیار موفق عمل کنم و به فردی ثروتمند تبدیل شوم.

پسته خندان ایرانی

جالب است بدانید یک شیوه مصنوعی برای خندان کردن پسته ها وجود دارد که به آن آب خندان کردن میگویند که پسته خندان ایرانی از این قاعده مستثنی نیست.

 در این روش به پسته ها حرارت می دهند و آن را بلافاصله در آب سرد می ریزند و برای بار دوم نیز حرارت می دهند که در این روش به دلیل شوکی که به پسته وارد می شود باعث خندان شدن این پسته ها می شود.

 البته مقداری از پسته های رفسنجان ناخندان هستند که آن هارا به روش مصنوعی خندان میکنند.

یکی دیگر از مناطق پرورش پسته خشک احمد آقایی، استان کرمان است که قیمت آن مقداری بالاست ولی در عوض بهترین پسته خشک برای این منطقه است.

نکته جالب راجع به پسته های ایران این است که تنها 10 درصد آن مصرف داخلی دارد و 90 درصد آن به کشور های دیگر صادر می شود.

16 3

شیرینی پسته خندان

در خرید شیرینی پسته خندان دقت لارم را به خرج دهید تا محصولی درجه یک تهیه و مصرف کنید تا از طعم و مزه آن لذت ببرید.

مهم ترین موضوع در خرید این محصول پلمپ بودن آن است که باید پلمپ باشد و از قبل ظرف آن باز نشده باشد زیرا ممکن است به هوا گیرد و خشک شود، بنابراین طعم خود را از دست می دهد.

همچنین مطمئن شوید هنگام خرید که این محصول از مواد اولیه درجه یک تهیه می شود زیرا مواد اولیه تاثیر زیادی بر طعم این محصول دارد.

این محصول در بسته بندی های 500، 200 و 1 کیلوگرمی فروخته می شود که بهتر است با توجه به نیاز خود وزن مناسب را خریداری کنید.

17 3

صادرات پسته خندان کرمان

صادرات پسته خندان کرمان، مطالعات نشان داده که پسته باعث کاهش کلسترول بد خون می شود، باعث افزایش هوش، تسکین قلب و اعصاب، باز کردن مجاری کبد و به دلیل میزان بالای آهن برای درمان کم خونی بسیار توصیه می شود.

همچنین از پسته می توان در دوران بارداری و شیردهی استفاده کرد چرا که نیاز بدن در آن دوران دو برابر می شود. یکی از این نیاز ها پروتئین است که در پسته بسیار زیاد بالاست. این ماده مغزی یکی از اصلی ترین نیاز ها برای رشد عضلات و بافت بدن جنین است.

بهترین خاک برای کاشت درخت پسته، خاک رسی یا شنی است که در مناطق شهرستان جرم یافت می شود و طبیعتا این منطقه بهترین پسته خشک را دارد. پسته خشک فواید بسیاری برای کودکان دارد.

از جمله تقویت بنیه، بهبود رشد، محکم شدن استخوان ها و دندان ها به علت وجود کلسیم، وجود ویتامین B6 باعث تقویت سیستم ایمنی می شود، مقادیر زیادی امگا3 که به رشد مغز و افزایش هوش کمک می کند.

18 3