کسب درآمد میلیاردی موجب شد خوشبختی من شد

با توجه به این ‌که در شغل خود درآمد آن ‌چنانی را کسب نمی ‌کردم لذا به ‌دنبال شغل دومی بودم تا بتوانم درآمد خود را افزایش دهم و با بررسی‌ هایی که کردم متوجه شدم که فعالیت در حوزه بطری سودآوری بالایی را دارد. از این‌ رو توانستم با فعالیت در این حوزه روش ‌های نوین پول‌ سازی را اجرا کنم و به‌ سرعت هرچه تمام ‌تر به ثروت تمام ‌نشدنی دست یافتم.

بطری تصفیه آب

پس از بررسی قسمت های مختلف بطری تصفیه آب و اطمینان از سالم بودن آن ها می توانید شکل و رنگ ظاهری آن را مد نظر قرار دهید. قیمت بطری تصفیه آب اگر از جنس استیل باشد، بسیار بیشتر از بطری با جنس پلاستیکی است، همچنین ساده یا طرح دار بودن بطری ها نیز می تواند قیمت آن را کم و زیاد کند. البته نوع برند بطری هم نرخ آن را گران یا ارزان می کند و در بازار قیمت بطری تصفیه آب در بازه 166000 تا 1800000 تومان دیده می شود که این قیمت توسط نرخ پلی اتیلن یعنی ماده سازنده این محصول نیز تغییر می کند.

13 4

بطری روغن ریز پمپی

بطری روغن ریز پمپی که قصد تهیه آن را دارید باید اندازه مناسبی داشته و به توان به راحتی آن را در یخچال نگه داری کرد. اندازه و سایز بطری روغن ریز پمپی و جنس بدنه این محصول از عوامل تاثیرگذار در تعیین قیمت نهایی این محصول هستند. کارخانه سازنده بطری روغن ریز پمپی و همچنین داخلی یا خارجی بودن این محصول هم بر روی قیمت نهایی تاثیرگذار است. قیمت بطری روغن ریز پمپی در بازار از 125 هزار تومان الی 250 هزار تومان با توجه به جنس، اندازه و غیره پیدا می شود.

14 4

بطری لایف سیور

درون بطری لایف سیور می توانید آب آشامیدنی خود را بدون هیچ گونه نشتی حمل کنید. با توجه به این که در تولید این محصول از پلاستیک با کیفیت و مواد مرغوب استفاده شده است هیچ گونه بو و طعم پلاستیکی در هنگام نوشیدن آب از این بطری حس نخواهید کرد. این دستگاه در دو مدل 4000 لیتر و 6000 لیتر در بازار موجود می باشد. قیمت بطری لایف سیور نسب به هم ردیفان خود بسیار مناسب است. زمانی که برای خرید تجهیزات کوه پیمایی و طبیعت گردی به بازار مراجعه می کنید با قیمت های مختلفی برای دستگاه تصویه پرتابل رو به رو می شوید.

15 4